Ana sayfa Krediler 6 Ay Ödemesiz Kredi Vakıfbank’ta

6 Ay Ödemesiz Kredi Vakıfbank’ta

Virüs salgını sonrası ekonomik olarak dar bir dönem yaşayan vatandaşlara salgının atlatılmasına kadar maddi destek amaçlı olarak devlet bankası kanallarıyla altı ay ödemesiz kredi verilmeye başlandı. Kredinin tahsisi ile kullanımı ise hesaplara yatırma amaçlı oldu. Bu manada başvuru yapan milyonlarca kişinin alternatifleri arasında Vakıfbank Temel İhtiyaç kredisi başvurusu iki adımda internetten gerçekleştiriliyor.

Krediye Başvuru İnternet Üzerinden Yapılıyor

Vakıfbank Kredi başvurusu internet üzerinden yapılıyor. 0,49 faiz oranı ile kredi sunuluyor olması büyük bir avantaj. Bunun yanında altı ay ödemesiz olması daha sonrasında ise 30 ay vadede ödeniyor olması tüketicinin arayıp ta bulamadığı bir borç para alma yöntemi. Aylık geliri 5 bin liranın altında olan kişilerin başvurabildiği bu bankacılık ürününe başvurunuz değerlendirmeye alınıyor ve size SMS ile bildiriliyor.

Başvuru Sonucu SMS İle Bildiriliyor

Krediye başvuru ile onaylanmasının ardından size gelen SMS ile paranızı çekebileceğiniz belirtiliyor. Bankada hesabınız olmasa bile başvuru yapabiliyorsunuz ve krediniz onaylanması halinde de bir Vakıfbank ATM’sinden paranızı çekebiliyorsunuz. Güncel olarak virüs salgını nedeniyle bankamatiklerin para çekme limitleri de artırılmış durumda. Eğer Vakıfbank bünyesinde bir hesabınız ve kartınız bulunmuyorsa kart talebinde bulanabiliyorsunuz. Bunun için VBIM boşluk TC NO boşluk, NÜFUS CÜZDANI SERİ NO boşluk İKAMETGAH İL PLAKA KODU yazdıktan sonra 757 ye mesaj gönderiyorsunuz ve böylelikle Vakıfbank İnternet Bankacılığı kullanıcısı oluyorsunuz.

Krediye Nasıl Başvururum?

Vakıfbank Kredi Başvurusu sayfasından TC numara, Cep Telefonu ve onay kodu ile başvurunuzu yapıyorsunuz . Arkasından Gelir ve çalışma bilgileriniz ile başvurunuzu bitiriyorsunuz.

Krediye başvuru ile sonucu SMS ile bildiriliyor olsa da, vatandaşın 10 bin liraya kadar başvurusu söz konusu. Ancak banka başvuru sayısındaki artış nedeniyle olacak ki kişilerin bu taleplerini karşılamadı diyebiliriz. Nitekim başvuruda en üst seviyeden talepte bulunan bir çok kesime 3 bin lira kadar kredi çıkmış durumda. Bu miktar kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak seviyede olmasa da, bir çok duruma da maddi olarak çare olabilir.

Kredirehber.com kredi pazarlamaz, kimseye kredi tahsisi yapmaz, kredilere aracılık etmez. Burada belirtilen haber tamamen bilgi niteliğinde olup krediye muhatabınız bankalardır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here