Akbank Axess Kredi Kart Şifresi Alma Nasıl Yapılır?

Farklı bir bakış açısı ile müşterisi ile buluşan Akbank Axess Kredi Kartı Şifresi alımı kart sahibi olan kişilerin öncelikli yapması gerektiği bir husus. Bunu alamadığınız zaman mevcut kartınızı hiçbir yerde kullanamaz ve ödeme yapamazsınız. Bu önemli bir husus ve hemen şifre alımı için aşağıdaki yönergeleri uygulayabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Şifresi Alma

Öncelikli olarak Axess şifrenizi Akbank Direkt üzerinden alabiliyorsunuz. Bunun için giriş yaptıktan sonra Kartlarım menüsünden şifre ve güvenlik menüsü ile şifre belirleme sayfası üzerinden şifre belirliyorsunuz. Dilerseniz de kullanmış olduğunuz şifreyi değiştirebilirsiniz ki bu size kalmış bir durum. Görüntülü olarak videolu anlatımda olanlar ise kolaylık olması açısından Akbank Direkt Şifre Alma videolu anlatım sayfasını ziyaret edebilirler.

Akbank İnternet Üzerinden Axess ve Neo Kart Şifresi Alma

Akbank müşterileri dilerlerse Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden kredi kartı şifre alımı yapabiliyor. Bunun için yapmanız gereken ilgili sayfaya giriş sonrası önce kart numaranızı sonrada ekrandaki güvenlik kodunu giriyorsunuz. Daha sonra ise annenizin kızlık soyadının ilk hanesini giriyorsunuz ve devam menüsü ile hareket ediyorsunuz. Burada telefon seçimi sonrası cep şifrenizi alıyorsunuz. Dileyen kişiler buradan Akbank Axess Kredi Kartı yeni şifresini alabilir.

SMS İle Akbank Kredi Kartı Şifresi Alma

Kişilerin en çok yaptığı ve tercih ettiği kredi kartı şifre alma işlemi SMS yoluyla yapılanı. Bu işlem için cep telefonunuzdan KKSIFRE yazın boşluk bırakın ve KARTINIZIN SON DÖRT HANESİNİ 4425’e mesaj gönderin. Buraya yine mesajla geçici bir şifre oluşturuluyor. Bu şifrenin süresi yedi gündür. Bu süre içinde şifrenizi bir bankamatik aracılığıyla değiştirmeniz gerekir. Aksi takdirde kullanıma kapatılır ve yeniden şifre almak zorunda kalırsınız.

Axess Ek Kart Şifresi Alımı

Akbank Axess Kredi kartı istenildiğinde ek kart olarak ta tahsis yapılıyor. Bu kartlara şifre alımı 18 yaş altı ise kart sahibi ile 18 yaş üstü ise kendisi alabiliyor. Bunun için öncelik telefon numaralarının sisteme kayıtlı olması gerekiyor.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir