Akbank ATM Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödemesi

Mevcut kullanımda olan Akbank Axess kredi kartı ile harcama yapmanız halinde aylık olarak belli dönemlerde de bu harcamaların en azından asgari tutarını ödemeniz gerekiyor. Ödeme de karşınızı bir çok yol bulunur. Bunlardan bir tanesi Akbank ATM’leri ile yapılmakta. Fakat buradan işlem yaparken kişiler karta gereksinim duyar. Fakat durum böyle değil. Dileyen kişiler istedikleri zaman Kartsız Kredi Kartı Ödemesi Yapabiliyor. Bu durum Akbank için de  geçerli, diğer bankalar içinde.

Kartsız ATM Kredi Kartı Ödemesi

ATM’ler kullanıcıları bir çok kolaylık, hız ve rahatlık veriyor. Bunlardan bir tanesi kişinin istediği zaman para yatırıp para çekebilmesi. Para yatırımı için borç ödemesi de olurken, hesaba yatırma işlemi de oluyor. Nitekim kartsız para yatırma ve bunlara bağlı olarak dijital sektörün yardımı ile kartsız para çekme Akbank bankamatiklerinde alınan hizmetler. Bunların dışında ister kendinizin olsun ister bir başkasının olsun kredi kartı borcu ödemesini kartsız olarak bankamatikten yapıyorsunuz. Bu anlamda atacağınız adımlar şu şekilde;

Adım Adım Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödeme

  • Akbank bankamatiğinden giriş menüsü ile giriş yapın.
  • Katsız işlemler menüsünü seçin. (Akbank bankamatiklerinden hem Akbank Axess Kredi Kartının hem Odeabank Ödemeleri yapılmaktadır. Burada Odeabankla ilgili bir husus ise bunu seçmeniz gerekir. )
  • Açılan ekranda kredi kartı ödemesi menüsünü seçin.
  • Parayı yatıracak olan kişi TC numarasını girmeniz gerekiyor.
  • Ödeme yapmak istediğiniz kredi kartının numarasını yazın ve evet menüsünü seçin.
  • Daha sonra açılan ekranda kart sahibinin adı soyadı, kart numarası doğru ise onaylayın.
  • Açılan bölümen paranızı koyun.
  • ATM paranızı aldıktan sora sayar ve kontrolünü yapar. Daha sonra da onay ister.
  • Bu onay sonrasında kartsız kredi kartı borcu ödemesi yapılmış olur.

Akbank bankamatikleri üzerinden dilerseniz kartsız olarak fatura ödeme, TL yükleme, kredi borçlarını ödeme, MTV ve diğer vergi ödemeleri gibi hizmetleri de alabiliyorsunuz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir