Bankpozitif Kredi Hesaplama Sayfası

Bankpozitif, cazip kredi imkânlarıyla son dönemin kredi çekimi için en çok tercih edilen bankalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Evrak için masraflarının bulunmamasının yanı sıra; pek çok bankanın aksine sigorta yapımını mecburi tutmaması, masrafları azaltarak, daha uygun kredi almanızı sağlıyor. Üstelik sizi şubede de uğraştırmayan banka, evinize ya da iş yerinize gelerek, istediğiniz kredi tutarını size teslim ediyor.

Şubeye Giderek Kredi Hesaplama

Şubenin açık olduğu, faaliyet gösterildiği günlerde sabah 09:00 ile 17:00 saatleri arasında banka şubesinden hesaplama söz konusu. Banka görevlilerine, düşündüğünüz vade tutarını ve çekmek istediğiniz miktarı belirtirseniz, size aylık ödeme miktarınızı çıkaracaktır. Ayrıca; herhangi bir kampanya var ise; bu kampanyayı da size sunarak, daha avantajlı bir seçim yapmanızı sağlayabilirler.

Resmi İnternet Sitesinden Kredi Hesaplama

BankPozitif’in resmi internet sitesinden; kredi hesaplama alanına girin. Bu alanda, alacağınız kredinin ne kredisi olduğunu belirledikten sonra, dilerseniz buton yardımıyla ayarlayarak, dilerseniz de uygun karelere tutar ile vadeyi girerek hesapla butonuna basın. Aylık ne kadar ödemeniz gerektiği karşınıza çıkacaktır. Faiz; direkt olarak önünüze sunulmuyor; ancak aylık tutar ile vade miktarının çarpımından, kredi çekeceğiniz tutarı çıkararak bulmanız mümkün.

Örnek Hesaplama

Site üzerinden hesaplama da miktar ve vade sayısını girdikten sonra hesapla butonu ile mevcut krediler hakkında hesaplama yapabiliyorsunuz. Örneğin alacağınız 20 bin lira kredi için 60 aylık ödeme tutarınız 528 TL. Bunu 24 ay vadeyle alırsanız ödeyeceğiniz tutar ise 1.016 TL.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir