Döviz Alış Satış Dolar ve Euro Fiyatı

Döviz alış satış işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız ininal kart sizlere bu imkanı sağlar. ininal sadece bir alışveriş kartı olarak görülmemelidir. Dolar, Euro ya da farklı bir para birimini rahat bir şekilde alabilir ve satabilirsiniz. Ön ödemeli kart üzerinden işlemler her zaman dilediğiniz tutarda gerçekleşir. Nakit ödemelerle birlikte işlemleriniz güvenilir olarak gerçekleştir. Bir döviz işlemi gerçekleştirirken de aynı şekilde işlemler yapmalısınız. Günlük 100 TL’lik bir döviz işlemi yürütüyorsanız sadece 100 TL’liyi kartınıza yüklemeniz yeterli olacaktır. İşte bu yüzden ininal kart sizlere yarar sağlamaktadır. Örneğin dolar almak için dolar satın al sayfana tıklayın.

Ön Ödemeli Kartların Önemi

Ön ödemeli bir banka kartı istemenizin nedenler arasında bankalarla çalışmak istememek olabilir. Bankalarla kötü bir geçmişinizde olabilir. Bu durumlara bağlı olarak ise kötü bir kredi geçmişiniz de olabilir. Bu durumlarla birlikte banka ile çalışmak istemeyebilirsiniz. ininal kart sistemi ise sizin bir banka ile çalışmasından koruyacaktır. Güvenli bir ininal kartı seçebilirsiniz.

  • Ön ödemeli kartlar, kartınıza önceden yatırdığınız tutarlar karşısında ödemenizi gerçekleştirir
  • Ön ödemeli kartlar her zaman kullanıcılar için bankasız tabiri dahilinde popüler olmuştur. Bu durum ininal kartın sektör açısından ne kadar önemli olduğunu bir daha ortaya çıkarıyor.
  • Online alışveriş siteleri üzerinden alışveriş yaparken, dilediğiniz kadar para yatırarak işlemlerinizi son derece güvenilir bir şekilde devam edebilirsiniz.
  • Yüklediğiniz kadar para harcaması yapan ininal kart ile paranızın değerini tam olarak anlamaya başlarsınız.

Ön Ödemeli Kartlar Nasıl Çalışır?

Ön ödemeli banka kartlarını süpermarketlerden, online alışveriş sitelerinde ve diğer birçok satış noktasından alım gerçekleştirebilirsiniz.  Kart içerisinde hiçbir zaman kredi kartı kullanımı yoktur. Bu noktada ise dilediğiniz online alışveriş işlemlerinde yatırdığınız tutar kadar ödeme yapılarak gerçekleştirilmelidir. Kötü bir kredi geçmişi hiçbir zaman ininal kart edinme şansınızı engellemez. Bu duruma bağlı olarak da, kredi puanınızın yükselmesi için bir durumu da sağlamaz.

ininal kartınıza para yüklemek istiyorsanız PTT Atmlerinden rahat bir şekilde para yatırabilirsiniz. Ayrıca Türkiye genelinde 75.000’den fazla seçenek ile birlikte banka ATM’lerinden para yatırabilirsiniz.

Bundan sonra, kartınızı normal bir banka veya kredi kartı gibi kullanırsınız. Sadece alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken nokta kartınız içerisinde sizin yatırdığınız tutar kadar miktar olduğudur. Bir online alışveriş yapmak isterseniz dilediğiniz şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. ininal kartın en büyük avantajlarından biri ise faturaları ödeyebilir veya nakit çekebilirsiniz. Evinize gelen faturaları gidip fatura noktalarından ödemekten sıkıldıysanız, bu sorununuza yanıt olarak ininal kartı belirtebiliriz. Bu şekilde hızlı bir şekilde cepten fatura ödeme işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Fatura ödeme işlemleri gerçekleştirme aşamaları;

  • ininal mobil uygulamasına giriş yaparak, ödeme yap sekmesine tıklayınız.
  • Daha sonrasında fatura türünü seçin ve sonrasında kurumu seçmelisiniz.
  • Fatura bilgileri sayfasında direkt olarak kurum adını kontrol edin, abone numaranızı yazın, ödemeyi gerçekleştirin.

Bir çok işlem yada hizmet için sayfamızı ziyaret ediniz ininal.com her daim yanınızda.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir