Ana sayfa Krediler Finansbank Borç Transferi Kredisi

Finansbank Borç Transferi Kredisi

QNB Finansbank, müşterisi olan ya da müşterisi olmak isteyen kişiler için çok özel bir kredi paketi hazırlamış durumdadır. QNB Finansbank borç transferi kredisi altında hazırlanan bu paket sayesinde, farklı bankalara olan dağınık borçlarınız, QNB Finansbank tarafından verilen kredi ile ödenecek, tüm borçlarınızın tutarı ise, sadece QNB Finansbank üzerinde borç olarak görünecektir. Böyle bir kredi paketi hazırlanmasının sebeplerine bakacak olursak, kişilerin farklı bankalardan kredi almaları ve ödeme işlemleri sırasında da gecikmeler olmasıdır. Bu gecikmeler, kişilerin doğrudan banka sicillerine ve kredi notlarına etki sağladığından dolayı, borçlarınızı ödemekte güçlük çekiyor ya da kredilerinize yansıyan faizler sizi oldukça yoruyorsa, QNB Finansbank borç transferi kredisinden faydalanabilirsiniz.

Borç transferi kredisi nedir ?

Borç Transferi Kredisi Şartları

Kişilerin QNB Finansbank tarafından hazırlanan bu kredi paketinden faydalanbilmeleri için, bankalardan almış oldukları kredilerin ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi olması gerekmektedir. Ayrıca, kredi kartlarınız için de borç transferi kredisi alabilirsiniz. Buna ek olarak, farklı bankalardan almış olduğunuz konut kredileri ve ek hesaplar için, borç transer kredisi alamayacaksınız. Son olarak, borç transferi kredisinden faydalanamayacağınız durumlar ise, QNB Finansbank’ta bulunan borçlarınızdır. Çünkü bazı kişiler bu krediyi, faizlerden kurtulabilmeleri amaçlı geliştirildiğini düşünmektedir. Ama, QNB Finansbank üzerinde bulunan borçlarınızda bu durum geçerli değildir. Böyle bir isteğiniz var ise, banka şubesine giderek, borçlarınızın toplamı için yapılandırma işlemi yaptırabilirsiniz. Son düzenlemeler ile birlikte, kredi kartı ya da kredi borçlarındaki yapılandırma vade süreleri, 48 aya kadar çıkartılmıştır.

Borç Transferi Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank borç transferi kredisi için banka şubelerine gidilmesi ve bankalarda bulunan borçlarınızın tespit işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bu tesp

itlerin ardından, 48 aya kadar alabileceğiniz borç transferi kredisi için hesaplamalar yapılacaktır. Bu kredi türü için aylık faiz oranları ise yüzde 1,11 olarak belirlenmiştir. Bu krediden faydalanabilmek için ise, diğer kredilerde olduğu gibi, bazı şartları taşıyor olmanız gerekmektedir.

Eğer kredi notunuz Türkiye standartlarından düşük ise ya da banka sicilinizde geçmiş dönem için, bankaların olumsuz yönde değerlendireceği durum bulunuyorsa, bu şartlarda kredi alamazsınız. Kredi başvurunuzu doğrudan müşteri temsilcisi ile yaptığınız zaman, anlık olarak kredi notunuz sorgulanacağından, başvuru sonucunuz hakkında da net bir değerlendirme yapılacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here