Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Al

Günümüzün en önemli buluşlarından bir tanesi olan internet sayesinde, banka işlemleri daha kolay hale gelmiştir. Şubeyi ziyaret etmeden internetin olduğu her yerden giriş yaparak işlemlerinizi kolaylıkla halledebilir ve istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. İnternetten banka işlemlerinizi yapmadan önce müşteri olduğunuz bankaya ait internet şubesi şifrenizi almanız gerekmektedir. Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma ve şifre öğrenme konusunda bu yazımızda size bilgi vereceğiz. Bu yazımız ile birlikte yeniden şifre alma konusunda bilgi sahibi olabilir ve yeni bir banka kartınız için internet şubesi giriş şifresi alabilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası İnternet Şubesi

Yeni oluşan sistem ile Kent kartlar içerisine Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden bakiye yüklemeniz mümkündür. Türkiye’de bir ilk gerçekleştirmiş olan Garanti Bankası İnternet şubesi ile şubelere gitmeden kolaylıkla tüm işlemlerinizi tek tuşla gerçekleştirebilirsiniz. Garanti bankası müşterilerinden gelmekte olan geri bildirimlerle birlikte internet bankacılığında sürekli olarak gelişmeler görülmektedir. 7/24 sizlere sınırsız ve hızlı hizmet sunmakta olan Garanti bankası internet şubesi ile beraber çeşitli bankacılık işlemlerini de gerçekleştirmeniz mümkündür.

Garanti BBVA Bankası İnternet Şifresi Oluşturma

Garanti Bankası İnternet bankacılığı oluşturmada ilk olarak Garanti bankasının internet bankacılığını ilk sefer kullanacaksanız ilk yapmanız gereken, Garanti bankasının resmi web sitesine giriş yapmak, buradan ‘ilk defa parola almak istiyorum’ butonuna giriş yaparak işlemlerinize devam ediyorsunuz. Burada sizden istenmekte olan müşteri bilgileri, güvenlik bilgileri, mesaj doğrulama ve yeni şifre belirleme alanlarını doldurarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. Müşteri numaranız ile birlikte TCKN ve bankada yer almakta olan cep telefonu numaranızla ilgili sayfadaki boşluklara yazarak kolaylıkla şifrenizi oluşturmaya başlayacaksınız.

Garanti BBVA Bankası İnternet Şifremi unuttum

Garanti Bankası internet bankacılığını sık bir şekilde kullanıyorsanız ve şifrenizi unuttuysanız eğer şifrenizi tekrardan oluşturmak artık çok daha kolay. Garanti bankasının internet sitesinden giriş yaparak müşteri numaramı veya parolamı unuttum kısmından giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Buradan gidecek olduğunuz sayfadan şifre değiştirme sayfasında sizden istenmekte olan bilgileri doğru girerek kendinize yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Garanti bankası internet bankacılığı kullanıyorsa ve şifrenizi bloke ettiyseniz çok kolay bir şekilde tekrardan şifre oluşturabilirsiniz. Cep telefonunuzdan SIFRE yazdıktan sonra birer boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesi, anne kızlık soyadınızın son iki harfi, kartın arkasında yer almakta olan 3 haneli güvenlik kodunu girdikten sonra 3340 a mesaj göndererek yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir