Ana sayfa Garanti BBVA Garanti BBVA Bankası ATM Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödemesi

Garanti BBVA Bankası ATM Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödemesi

Hayatımızın en önemli yerinde bulunan bankalar günlük para alışverişleri konusunda bizlere veznede sıra beklemeden ATM’ler aracılığı ile işlem yapma imkanı sunmaktadır. Günlük hayatınızda kredi kartınıza ulaşamadığınız veya borcunu ödemeye gittiğinizde kartınızı evde unuttuğunuz olduğunu varsayarak kredi kartı borcunuzu ödeme konusunda başvurmanız gereken iki yolun olduğunu söylemek gerekir. Bu yollardan en mantıklı çözüm vezneden işlem yapmak gibi görünse de vaktiniz olmadığı durumlarda sıra beklemeden hızlıca kart borcunuzu ödeyip işinizin başına dönmeniz gerektiğinde atm’ler serice işlem yapmanıza olanak tanıyacaktır. Sadece kartsız kredi kartı borcu ödeme konusunda değil aynı zamanda fatura ödeme, para çekme ve borç ödemeleri gibi birçok konuda hızlı işlem yapmanızı sağlayacatır.

Bankamatik Kartsız Kredi Kartı Ödemesi

Garanti BBVA Bankası’da müşterilerine bu hizmetlerin tamamını atm’ler aracılığı ile sunarken bu yol ile yaptığınız işlemlerde herhangi bir şekilde sizlerden ek ücret talebinde bulunmamaktadır. Bu durum bile atm’lerin en çok tercih edilen ödeme yollarından biri olmasına sebep olabiliyor. Hesap özeti dönemleriniz geldiğinde Garanti Bankası atm’lerinden herhangi bir şekilde ek ücret ödemeden kartınız yanınızda olmasa bile borcunuzu rahatlıkla ödeyebilirsiniz.  Kredi kartsız ödeme işlemlerinde sadece kişinin siz olduğunuzu doğrulamak amacıyla belirtmeniz gereken bilgiler olduğunu bilmeniz ve bu bilgileri atm sizden istediği taktirde girmeniz gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı ödemesini kartsız yaparken kart numaranızın tamamını atm’den tuşlamanız gerekiyor. Garanti Bankası Kredi Kartsız Borç Ödeme işlemlerini nasıl yapacağınıza dair bilgilendirmeleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası ATM Kredi Kartsız Borç Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bu işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için yapmanız gerekenleri size anlattığımız gibi sırasıyla yapmanız gerekiyor. İlk olarak işlemin doğru bir şekilde devam etmesi için müşteri numaranızı veya kredi kartı numaranızı kesinlikle biliyor olmalısınız. Garanti Bankasına ait bir atm’ye giderek herhangi bir işlem yapmadan tuş takımından “Giriş” tuşuna basın. Ardından karşınıza çıkan ekranda “Kredi Kartı Borcu Ödeme” butonu gözükecektir. Bu buton ile menüye giriş yaptıktan sonra sizden istenen müşteri numarası veya kredi kartı numarasını giriş yaparak kredi kartsız ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here