Garanti BBVA Kredi Kartı Şifresi Alma

Mevcut kartınızı yenilemeniz yada ilk kez alıyor olmanız halinde Garanti BBVA Kredi Kartı Şifresi alımı harcama ve ödeme yapabilmeniz için ilk aşamanız. Bu şifreniz olmadığı zaman güvenlik amaçlı olarak ödeme yapamazsınız. Zira kaybolan kartınız ile alışveriş yapılmasını istemezsiniz. Bu nedenle şifresiz ödemeler mümkün değildir.

SMS Yoluyla Garanti Bonus Şifresini Alma

Garanti Bonus Şifre Alma işleminin ilk tercih edileni SMS yoluyla olanı. Nitekim en kolayı ve hızlı çözüm üreteni de mesaj. Burada şifrenizi hemen alabilmeniz için SIFRE yazıyorsunuz. Sonra boşluk bırakarak kartınızın son altı hanesini yazıyorsunuz. Arkasından anne kızlık soyadının ilk iki harfini ve kredi kartı güvenlik kodunun ilk iki hanesini yazdıktan sonra 3340 a mesaj gönderiyorsunuz.

Müşteri Hizmetlerini Arayarak Bonus Şifresi Alma

Garanti BBVA Müşteri hizmetleri bankacılık ürünleri hakkında her türlü sorun ve taleplerinizi değerlendiriyor ve yardımcı oluyor. Arayacağınız numara 444 0 333. Buradan arama sonrası her ne kadar dijital ses sizi karşılıyor olsa da, sizler canlı desteğe bağlanarak bonus kredi kartı şifre talebinizi iletmelisiniz. Bundan sonra müşteri hizmetleri sizi sisteme bağlıyor ve telefon numaraları ile şifrenizi kendiniz belirliyorsunuz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığından Şifre Alma

Bankacılık hizmetlerinin yeni kolu internet bankacılığı sizlere yeni kartınızın şifresini ve mevcut kartınızın kullandığınız şifresini de değiştirme olanakları veriyor. Bunun için hesabınıza bağlı internet bankacılığına giriş yapın ve Kart, Şifre işlemleri, Şifre Belirleme – Değiştirme menüsü ile mevcut Garanti Bonus şifrenizi alır ya da değiştirirsiniz.

Garanti BonusFlaş ile Kredi Kartı Şifresi Alma

Garanti Bonus kullanıcıları kredi kartı uygulaması olan BonusFlaş sayesinde kredi kartı şifresini değiştirebiliyorlar. Bunun için giriş yaptıktan sonra ayarlar, kart ayarları, kart işlemleri menüsü ile güncel şifrenizi belirleyebiliyorsunuz.

Garanti Bonus Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Mevcut sahibi olduğunuz kartınızın şifresini unutabilirsiniz. Bu çok normal bir davranış. Bu gibi durumlarda yeni bir şifre edinmelisiniz. Bunun için yine müşteri hizmetlerini arayabilir, internet bankacılığı yada BonusFlaş yardımıyla yeni şifre belirleyebilir yada internet bankacılığından yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Garanti Bonus kredi kartı tahsis edilirken bir miat aralığı ile yapılıyor. Bu miadın dolmasına bir hafta kala banka sizin adresinize yenisini gönderiyor. Bu yeni kartınıza tekrar şifre almanız gerekiyor.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir