Halkbank ATM Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödemesi

Halkbank genel olarak genç kesim tarafından tercih edilmiyor olsa da kolay kredi kartı veren bankalar arasında olduğu için nakit ihtiyacı olan kişilere destek olmak amacıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmetlerinde süreklilik kazanmak isteyen banka müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla atm sistemini olması gerekenden çok daha fazla geliştirerek kredi kartı ödemelerini yapmak isteyen kişilere kredi kartsız borç ödeme seçeneğini sunmuştur. Bu seçenek sayesinde kredi kartı herhangi bir sebepten dolayı yanında olmayan kişilerin borç ödeme işlemleri kolaylaşmış ve güvenli bir ödeme sistemi oluşturulmuş durumdadır.

Halkbank ATM’den Kartsız İşlem

Eğer Halkbank’ın kendi müşterisi iseniz bu atmlerden yapacağınız işlemlerde herhangi bir ek ücret ödeme hükümlülüğünüz bulunmuyor. Aynı zamanda ödemelerinizide kredi kartsız borç ödeme şeklinde kolayca yapabiliyorsunuz. Bu işlemi gerçekleştirmek için izlemeniz gereken yol oldukça kolaydır. Bu işlemler tamamen Bank24+ adı verilen atmlerden gerçekleştiriliyor. Kartsız işlemler menüsünün sunduğu fırsatlardan biri olan hesaba para yatırma işlemi atmden “Giriş” tuşuna basarak ulaştığınız menü üzerinde bulunan “Para Yatırma” seçeneği aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu bölüme geldiğinizde karşınıza çıkan sorulardan ilk olanı T.C Kimlik Numaranızı girmek olacaktır. İstenen bilgilerin tamamını doğru bir şekilde girdiğiniz taktirde para yatırma işleminizi ücretsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Halkbank ATM Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödemesi

Her bankada olduğu gibi Bank24+ atmlerinde de sunulan hizmetlerden biri olan kredi kartsız borç ödeme işlemi kartsız işlemler menüsüne “Giriş” tuşuna basarak girmekle gerçekleşmektedir. Menüye girdikten sonra karşınıza çıkan menüden “Kredi Kartı Borç Ödeme” seçeneğini seçerek size sorulan Halkbank’a ait kredi kartınızın numarasını girmeniz gerekiyor. Bu işlemden önce size sorulacak olan kendi veya başkasının hesabına ödeme yapma işlemini hangisini yapıyorsanız o şekilde cevaplayın. Tüm istenen bilgilerin girişini yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda kredi kartı numarasını ve kart sahibinin adını doğrulmayı kesinlikle unutmayın. Son olarak ise ödemek istediğiniz borç miktarını seçerek sağ alt bölümde bulunan kısma tüm parayı yerleştirin. İşlemleri tamamlamadan önce banka sizin onayınızı almak adına sizleri onay ekranına yönlendirecektir. Bu ekranda son kez onay tuşuna basarak işleminizi tamamlayın.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir