Ana sayfa Halkbank Halkbank Paraf Kredi Kartı Şifre Al

Halkbank Paraf Kredi Kartı Şifre Al

Halk Bankasının Paraf kartı son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir. Bir çok insan paraf kart başvurusu işlemi yaptıktan sonra Halk Bankası sms ile kart şifresi alma yöntemlerini araştırmaktadır. Bizlerde sizler için kredi kartı yada banka kartınız için şifre alma işlemini yapabilecek olduğunuz yöntemleri belirterek, en kolay ve hızlı şifre alma işlemlerini sunduk.

Halk Bankası Kredi Kartı Şifresi Alma Yolları

Halk Bankası bünyesi içerisinde sunmuş olduğu ve bir çok avantaja sahip olan Parafkart‘ından sizlerde hemen başvurarak alabilirsiniz. Alışveriş işlemlerinizde taksit yapabilir, taksit erteleme, nakit çekimi gibi bir çok özelliğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kartınızı internet alışveriş işlemlerine açarak, e-ticaret alışveriş sitelerinde keyifli bir şekilde istediğinizi satın alabilirsiniz. Aşağıda verecek olduğumuz bilgiler ile paraf kartınızın şifresini kolayca alabilirsiniz.

Sms ile kartın şifresini almak

SIFRE yazdıktan sonra aralarında birer boşluk olacak şekilde kartın son 6 hanesini, anne kızlık soyadının ilk 2 harfini yazarak 3404’e mesaj gönderiyoruz. SMS’in Türkiye üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Yurtdışından gönderilecek olan smsler geçersiz sayılmaktadır. Yurt dışında şifre alma isteğinde bulunan kişiler Halk Bankası müşteri hizmetlerine ulaşarak detaylı bilgi edinebilirler. Sms göndererek şifrenizi alabilmeniz için operatörünüzün Vodafone, Turkcell yada Avea hatlarından bir tanesi olması gerekiyor. Yeni şifrenizin kartına yüklenmesinin ardından Halk Bankası bankamatiklerinden bir kaç şifre işlemi yapmanız gerekmektedir. Herhangi bir alışveriş yapmadan önce ATM’ler üzerinden kartınızın şifresini onaylamanız gerekmektedir.

Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Kart Şifresi Almak

Halk Bankasına ait 0850 222 0 400 numarayı arayarak çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile iletişime geçtikten sonra hemen şifrenizi oluşturabilirsiniz.

İnternet Şubesinden Kart Şifresi Almak

Halk Bankasına ait internet şubesi üzerinden giriş işleminizi yaptıktan sonra Kredi Kartlarım, Şifre Üretme sayfasına giriş yaparak, yeni bir şifre alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. En kolay işlemin bu olduğunu sizlere belirterek, herhangi bir şubeye veya ATM’ye gitmeden, müşteri hizmetleri ile görüşmeden kolaylıkla şifrenizi tek tuşla oluşturabilirsiniz.

Ayrıca sizlere en yakın Halk Bankası şubesine giderek, müşteri temsilcisi ile yapacağınız işlemden sonra kolaylıkla şifrenizi alabilirsiniz.

Halk Bankası Sms ile Kredi Kartı Limit ve Ekstre Bilgisi

Paraf kredi kartınızın limitini öğrenmek için tek bir kısa göndermeniz mümkündür. KKLIMIT yazın 3401’e gönderin. Daha sonrasında size gelen detaylı mesaj sistemi üzerinde kredi kartı limit bilgisi ve ekstre bilgisi telefonunuza gelecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here