İş Bankası Maximum Kredi Kartı Şifresi Alma

Tüketici İş Bankası kredi kartı markası Maximum Kart alabilir.  Bu kart kişiye teslim edilmesinden sonra kullanıma açılabilmesi için kişinin kartına ait bir şifre alması ve oluşturması gerekir.  Aksi halde kart kullanıma açılmaz ve ödeme yapamazsınız. İş Bankası Maximum Kredi Kartı şifresi alabilmeniz için atmanız gereken adımların başında İşCep geliyor.

İşCep İle Kredi Kartı Şifresi Alma

İş bankası hesaplarına bağlı olarak bir internet bankacılığı kullanımınız açıksa uygulama olan İşCep sayesinde de sahibi olduğunuz kredi kartı şifresini alabilirsiniz. Bunun yanında karta ait uygulama olan Maximum Mobil den de işlem yapılabilir. Bu işlemin kısa yolu ise Kartlarım, Kart ayarlarım, şifre belirleme menüsü ile yapabilirsiniz.

SMS ile Kart Şifresi Alma

Maximum kredi kartı şifresini unutmuşanız yada yeni aldığınız için bilmiyorsanız bunu öğrenmenin en kolay yolu SMS ile yapılmasıdır. bunun için SIFRE yazıp kartınızın son dört hanesini, doğum yerinizi, kartınızın güvenlik kodunun iki hanesini yazın ve 4402 ye mesaj gönderin. Buradan geçici şifre gönderilir. Bu şifre yedi gün süre ile geçerlidir. Daha sonra bu şifre iptal  edileceğinden yenilenmesi gerekir.

Müşteri Hizmetlerinden Kredi Kartı Şifresi

İş Bankası Maximum kart kalıcı şifre oluşturmanın bir yolu da bankanın müşteri hizmetleri olan numarası 0 850 724 0 724 ü aramanız. Buradan canlı desteğe bağlanmanız gerekir. Canlı destek sonrası sizi dijital yönlendirmeye aktarıyorlar ve sizde cep telefonu tuşları sayesinde şifre belirliyorsunuz. Bu şifreyi hiç bir banka görevlisi göremiyor.

Bankamatikten Maximum Kredi Kartı Şifresi

Sahibi olduğunuz İş Bankası Maximum kredi kartı şifresi bankamatiklerden de alınamasa da burada mevcut şifrenizi değiştirebilirsiniz. Değişim için kartınızla ve şifrenizle giriş yapmanız, kredi kartlarım menüsü ile ayarlarımdan giriş yaparak şifrenizi değiştirmeniz yeterli olur.

POS Cihazlarından Şifre Belirleme

İş Bankası kredi kartı şifresini şubelerde bulunan POS cihazları sayesinde de belirleyebiliyorsunuz. Bu işlem için banka görevlisinden destek alabilirsiniz. Zira POS cihazları da onların ellerinde olduğundan beraber yapılabilir.

Maximum Kredi Kartı Ne Zaman Aktif Olur?

Kredi kartınıza şifre belirledikten sonra bir Pos cihazı yada ATM den giriş yapmanız gerekiyor. Bunun nedeni ise kartınızın aktif hale getirilmesi gerektiğidir. Buradan giriş yaptıktan sonra kartınız otomotik olarak aktif hale getiriliyor. İş Bankası kart şifresi alma işlemi için ayrıca bankanızdan bilgi alabiliyorsunuz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir