Denizbank Kartsız Para Çekme

Denizbank bankamatikleri kişilere para çekme ve yatırma özgürlüğü tanıyor. Bu özgürlüğün alınmasında banka şubesi nezdinde bir hesabınız olması gerekirken başka birilerine yatırma istediğinizde bu şartta bulunmuyor. Kişi kendi hesabına para yatırmak istediğinde en yakın bir atm üzerinden bu hizmeti alabiliyor. Geçmişte bu hizmeti bankamatik kartları sayesinde alabilirken zaman içerisinde gelen yenilikler sizlere kartsız para çekme imkanları da vermeye başladı. Bu imkanı Denizbank ATMleri üzerinden istediğiniz zaman diliminde alabiliyorsunuz. olmazsa olmazı değil fakat bu imkanın olduğunu ve nasıl yapıldığını da bilmek sizlere kolaylık sağlar. Nitekim banka sizlere para çekme ve yatırma dışında bir çok bankacılık hizmetini de bu yolla veriyor.

Denizbank Kartsız Para Çekme

Kartsız para çekme işlemini banka şubesi müşterileri dışında ilgili yönergeleri uygulayan herkes yapabiliyor. Denizbank FastPay uygulaması bu anlamda sizlerin ilacı olacak nitelikte oluyor. Burada kartsız işlem için atacağınız adımlar ve yönergemiz şu şekilde;

Kartsız Para Çekme Yönergesi

  • Denizbank ATM si bulun.
  • Cep telefonunuzdaki FastPay uguyalamasını açın ve para çekme menüsünü seçin.
  • Açılan sayfada para çekme tutarını yazın ve bir şifre oluşturun.
  • Bankamatikten kartsız işlem menüsü ile giriş yapın.
  • Buradaki FastPay menüsünü seçin ve kartsız para çekme menüsü ile devam edin.
  • Denizbank sistemlerinde kayıtlı olan cep telefonunuzu ve oluşturmuş olduğunuz şifreyi girip onaylayın.
  • Bu aşamadan sonra paranızı çekebiliyorsunuz.
  • İsterseniz bilgi fişi de alabilirsiniz.

Denizbank Kartsız Para Çekme Limitleri

Para çekme limiti kartsız işlem menüsü içinde geçerli. Burada banka sizlere özel bir protokolünüz yoksa genel limit uygular. Kartsız Para çekme işlemi için limitiniz 2 bin lira ile sınırlı. Fakat yine bu hizmet ile para yatırma limitiniz 20 bin lira. Bu limit günlük limit olup 24 saat dilimi sonrası yine aynı limitler dahilinde işlem yapabilme imkanlarınız oluyor.

Denizbank Kartsız Para Yatırma

Kartsız para yatırma işlemi için kendi hesabınızı kullanabiliyorken aynı zamanda banka şubeler nezdinde bir hesabı olan herhangi birine de para yatırma söz konusu oluyor. Burada yatırım için ise hesap numarası yada iban numarası zorunlu. Buradan kartsız ibana para yatırma işlemi alacağınız hizmete göre farklı olarak masraf kesintisine neden olabilir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir