Garanti BBVA Bankası Kartsız Para Çekme

Kartsız Para Çekme Garanti BBVA Bankası. Kartsız para çekme hizmetlerinden birisi bir dünya devi Garanti BBVA dünya genelinde deneyimi ile Türkiye’de hizmetini vermeye başladıktan sonra dijital ortamda tüm hizmetleri müşterilerine sunar oldu. Burada kartsız işlem Garanti BBVA sayesinde istediğiniz zaman kartınız olmasa da para çekimi yapabiliyorsunuz.

Garanti BBVA Bankası Kartsız Para Çekme

Garanti ATM’lerinden başta para çekme olmak üzere kartsız işlem menüsü ile onlarca bankacılık hizmetini alıyorsunuz. Banka en çok kredi başvuruları üzerinde duruyor olsa da, hesabında mevduat oluşturmak adına her türlü hizmeti en ince ayrıntısına kadar düşünen banka kartsız para çekme işlemi imkanlarını da sunuyor.

Kartsız İşlem İle Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Öncelikli olarak borç ödemeleri bu yönle yapabiliyorsunuz. Özellikle kredi kartı borcu ödeme, Faturalarınızı ödeme, QR kod, cepbank ve referans numarası ile para çekme, Para transferleri, taksitli ve nakit avans hizmeti GSM TL yükleme dahil tüm fatura ödemeleri bu hizmet aracılığıyla yapılabiliyor.

Banka şubesinde sıra bekleme, şubenin açılışı bekleme gibi hususlar olmadan 24 saatlik dilimin istediğiniz bölümünde Garanti BBVA ATM’leri ile para çekme imkanlarına sahipsiniz. Garanti BBVA referans numarası, QR kodu ve Cepbank ile para çekme işlemi yapabiliyorsunuz. Garanti BBVA kartsız para çekme işlemi yapabilmeniz için Garanti internet bankacılığı yada mobil bankacılığı kullanmanız gerekiyor. Burada uygulamadan giriş yaptıktan sonra para çekme menüsü sonrası çekeceğiniz tutarı giriyorsunuz. Burada birden fazla hesabınız olabilir. Bunun için para çekmek istediğiniz hesabı da seçmeniz gerekir. Garanti mobilde bir referans numarası olur. Bu numarayı Garanti atm’lerinde para çekme olarak kullanıyorsunuz.

Garanti BBVA Kartsız Para Çekme

Bununu için bir Garanti BBVA bankamatiği bulmanız gerekiyor. Buradan kartsız giriş yaptıktan sonra para çekme sayfasından TC kimlik numaranızı ve telefon numaranızı giriyorsunuz. Daha sonra sizden referans numaranızı girmeniz isteniyor. Bu numarayı girdikten sonra paranızı çekiyorsunuz ve bilgi fişini alabiliyorsunuz.

Garanti BBVA Kartsız Para Çekme Limiti

Tüm bankalar bankamatiklerden para çekme için bir limit üzerinden hareket eder. Bu limit üstü çekim söz konusu olsa da sizden masraf alınır. Bunun için kişiler çokta limit üstü çekimi yapmak istemez. Bu nedenle de ne kadar çekebileceği sorusunu sorar. Garanti BBVA kartsız para çekme limiti 2 bin lira ile sınırlı. Bu nedenle hesabınızdan kartsız işlem yapmak istemeniz halinde de bu tutar kadar para çekebiliyorsunuz. Bir sonraki limitiniz ise 24 saat sonra açılıyor. Yani acil işiniz yoksa bir sonraki gün çekmek mantıklı olabilir.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir