2020 Yılında kredi faiz oranları hangi seviyelere gelir?

Yapı Kredi Bankası Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır

Kartsız Para Çekme Yapı Kredi Bankası. Yapı ve Kredi Bankası dijital bankacılık ürünlerinin öncülerinden birisi olarak banka şubelerinde hesabı olan kişilere kartsız para çekme hizmeti veriyor. Bu hizmetin alınmasında ise öncelikli olarak bankanın mobil bankacılığını kullanıyor olmanız gerekiyor. Zira bu işlem için bankamatik önünde akıllı uygulamaya ihtiyaç duyuluyor.

Yapı ve Kredi Bankası Kartsız Para Çekme

İnternet ve mobil cihazların verdiği imkanlar çerçevesinde kartsız para çekme işlemini en yakın bir Yapı Kredi bankamatiğinden yapabiliyorsunuz .Bu hizmete alabilmeniz için atacağınız adımlar şu şekilde;

  • Bir Yapı Kredi ATM’sini seçin.
  • Uygulamanıza TC kimlik no ve şifreniz ile giriş yapın.
  • Daha sonra para çekme yatırma menüsü seçin.
  • Para çekeceğiniz hesabı seçin.
  • Çekmek istediğiniz tutarı mobil uygulamadan girin.
  • Aktif hale gelen cep telefonu kamerasına bankamatikte görünün QR kodunu okutun.
  • Daha sonra el değmeden paranızı çekin ve fişinizi alın.

Yapı kredi bankası uygulaması bir çok kolaylığı beraberinde getiriyor. Bu anlamda bu hizmeti daha sonra da alacaksanız seçimi hatırla seçeneği sunuyor. Bu seçeneği seçerek aktif hale getirmeniz halinde kartsız para çekme işlemini daha sonra ek bilgiler girmeye gerek kalmadan çok daha hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.

Kredi Kartından Kartsız Para Çekme

Kartsız para çekme işlemini hesabınız dışında sahibi olduğunuz kredi kartı üzerinden de yapabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankasının sunduğu World Card kullanıyorsanız burada uygulamaya kart üzerinden giriş yapabilirsiniz. Bunun yanında hesabınıza bağlı uygulama ile giriş yaptıktan sonra kredi kartınızı seçerek de para çekimi yapabilme imkanlarınız olur. Kartınız hesabından kartsız para çekme için avans hizmeti de alabilirsiniz. Hatta bu avansı taksitlendirme söz konusu.

Yapı Kredi Kartsız Para Çekme Limiti

Yapı kredi bankası bankamatikleri para çekmelerde sizin istediğiniz tutarın yanında asgari masrafsız limit uygulaması yapıyor. Banka sizin için kartsız para çekme limitini 2 bin lira olarak uyguluyor. Banka sizin durumunuza göre farklı limitler uygulayabiliyor olsa da genel limit bu şekildedir. Bu limitin üstünde herkes para çekebilir. Zira bu işlem için masraf ödemesinin olduğunu ve sizden nakit olarak kesildiğini de hatırlatmakta fayda olacaktır.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir