Ana sayfa Denizbank Denizbank Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır

Denizbank Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır

Kartsız Para Yatırma Denizbank. Denizbank şubesi nezdinde hesap numaralarına isteyen herkes belli aşamaları kaydederek kartsız para yatırma işlemini yapabiliyor. Burada hesabınızın olması, bankamatik kartınızın olması gibi zorunluluklar yok. Karşınıza da birden çok alternatif çıkıyor ki  bu yollar sayesinde dilediğiniz gibi para yatırımını gerçekleştirebiliyorsunuz.

Denizbank ATM Kartsız Para Yatırma

Denizbank bankamatiklerinden direk hesaba yatırma ve FastPay yoluyla cüzdanınıza para yatırma işlemini kartsız para yatırma olarak yapabiliyorsunuz. Denizbank bankamatiğinden hesaba kartsız yatırım için kartsız giriş seçeneği ile para yatırma seçeneğinden hesaba para yatırma menüsünü seçin. Burada para yatıracak kişinin TC numarası ile telefon numarası girilmesi zorunlu. Daha sonra açılan sayfada parayı yatıracağınız hesap numarasını ve banka şubesinin kodunu girin. Bu bilgiler doğru olması halinde bir sonraki sayfada size hesap sahibi ile ilgili ipucu olarak isim ve soyadının ilk harafleri çıkar. Burada vereceğiniz onay sonrası paranızı para bölmesine koyun. Bankamatik paranızı alır ve sayar. Sonra ne kadar olduğunu ekranda onaylamanız gerekecektir. Bu onay sonrası paranız hesaba geçmiş olur.

Okumalısınız : Denizbank Kartsız Para Yatırma

Denizbank FastPay ile Para Yatırma

Denizbank ATM’sinden FastPay menüsünü seçin. Sonra para gönder butonu ile TC numaranızı, doğum tarihinizi ve sistemde kaydedilmiş olan telefon numaranızı girin. Bundan sonra parayı alacak kişinin telefon numarasını girin. Daha sonra paranızı para bölmesine koyun. Daha sonra onay ile para yatırılmış olacaktır.

Denizbank ATM’sinden Ödemeler

Denizbank bankamatiklerinden kartsız para yatırma hizmeti için bankanın müşterisi olmanıza gerek yoktur. Bu hizmet için herkes ATM leri kullanabilir. Bununla birlikte kullandığınız telefonlara lira yükleme, faturaların ödenmesi, kredi kartı borcu ödemesi, tüketici ve diğer kredi borçlarının taksitlerinin ödenmesi gibi hususları da yapabiliyorsunuz. Dilerseniz burada eğitim harçlarını ve vergileri de ödemek mümkün.

Kartsız Para Yatırma Limiti

Denizbank bankamatiğinden yatıracağınız paralar limitler dahilinde olur. Örneğin bir gün içinde 20 bin lira para yatırımı yaparsınız. Bunun için kağıt banknot kullanmanız gerekir ve bir defada 40 taneden fazla kartsız para yatırma işlemi yapamazsınız. Bunun yanında parayı yatırırken bankamatiğe sıkışma olasılığı da bulunuyor. Bu gibi sorunlarınız olması halinde yapmanız gereken müşteri hizmetlerini arayarak talep oluşturmanız olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here