QNB Finansbank Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Kartsız Para Yatırma QNB Finansbank. QNB Finansbank müşterileri kartsız para yatırma işlemini bankamatikler aracılığıyla yapıyor. Bu anlamda Denizbank ve TEB ile anlaşmaları neticesinde bu işleminizi bu bankaların bankamatikleri aracılığıyla yapabiliyorsunuz. Bu anlamda kartsız para yatırma işlemi de sizin ihtiyacınıza göre şekilleniyor.

QNB Finansbank ATM’den Kartsız Para Yatırma

Bir banka şubesini tercih edebilirsiniz ama bankamatikler size verilmiş ayrı bir kolaylık. Tüm işleminizi kendi elinizle yapıyor olmanız ve zaman mevhumu olmaması ise ATM’lerin tercih edilmesine sebep oluyor. ATM’den kartsız para yatırma işlemi okuma yazma bilen herkesin yapabileceği bir işlem. Bunun için QNB Finansbank, TEB ve Denizbank bankamatiklerinden birini seçiyorsunuz.

kartsız para yatırma
Kartsız Para Yatırma

Kartsız işlem menüsü ile bankamatiğe girdikten sonra para yatırma seçeneğini seçin. Para yatırma için karşınıza birden fazla seçenek çıkmaktadır. Burada hesaba para yatırmayı seçtikten sonra yatıracağınız hesap numarasını ve ardından bu hesabın olduğu banka şube kodunu girin. Para yatırımlarında banka şube kodunu bilmeyebilirsiniz. Burada en sağlıklı olanı iban numarası ile yatırmak olur. Nitekim bu numaranın içerisinde uluslararası tüm numaralar mevcuttur ve yatırım söz konusu olur.

Okunmalı : QNB Finansbank Kartsız Para Çekme

Hesap Numarasına Kartsız Para Yatırma

Hesap numarasını  doğru girdiğinize önem verin. Burada giriş sonrası isim olarak size hesabın ipuçları verilir. Doğru olduğunu onayladıktan sonra yatıracağınız parayı para bölmesine koyuyorsunuz. Bankamatik paranızı alıyor ve sayıyor. Islak olmayan, yırtık olmayan, yıpranmamış, kıvrık olmayan paralar olmalı ve madeni para koyamıyorsunuz. Bankamatik sayım sonrası size ne kadar para yatırdığınızı soruyor ve onayınız ile para karşı hesaba yatmış oluyor.

Para Yatırmada Masraf

Kartsız para yatırma işlemi için banka sizden masraf ve komisyon kesintisi uygulayabilir. Buradaki kesinti 5 ile 25 lira arasında değişiklik gösteriyor. Kişi bankamatik kartı olmadığı zaman kendi hesabına para yatırmak istediğinde burada masraf kesintisi ile karşılaşıyor. Bunun için tüketicilerin de şikayetleri az değil.

QNB Finansbank ATM Kartsız Ödemeler

QNB Finansbank bankamatiklerinden kredi kartı borcunuzu da ödeyebilirsiniz . Encard kredi kartı ile başka bankaların kartları da ödenenler arasında. Bunun yanında kullandığınız elektrik, telefon ve su gibi ürünlerin faturaları da buralardan ödeniyor. Bunların dışında eğitim harcamaları, harç ödemeleri, MTV ödemeleri, şans oyunu ödemeleri de bu mecradan kartsız para yatırma işlemi ile yapılabilenler arasında bulunuyor.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir