Ana sayfa Kartsız Para Yatırma Yapı ve Kredi Bankası Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır

Yapı ve Kredi Bankası Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır

Kartsız Para Yatırma Yapı ve Kredi Bankası. Para yatırabileceğiniz ilk mecralardan birisi bankamatikler. Bu mecralardan kartlı işlem yapma imkanınız varken kartsız para yatırma işlemi de yapabiliyorsunuz. Bu yatırma işlemi sizin veyabir başkasının hesabı olduğu gibi borç ödemeleri de olabiliyor. Bu anlamda Yapı Kredi Bankası Kartsız Para Yatırma işlemi herkesin yapabileceği kolaylıkta bir hizmet.

Yapı ve Kredi Bankası ATM Kartsız Para Yatırma

Yapı ve Kredi Bankasından bankamatikten kartsız para çekme makalemizi incelemiş olabilirsiniz. Para çekmede kullanılan bu hizmet elbette yatırma işlemi için hayli hayli alınabilir bir hizmet. Bu anlamda karsız para yatırma işlemi için atmanız gereken adımlar ve işlem şu şekilde;

Yapı Kredi bankası bankamatiğinden kartsız işlem menüsü ile giriş yapın. Para yatırma menüsü ile devam edin. Hesaptan yatırma seçeneği ile parayı yatıracak kişinin TC numarası ile telefon numarasını ilgili yere girin. Daha sonra yatırmak istediğiniz hesap numarasını ve banka şubesi numarasını girin. Ardından girilen hesap numarasının kime ait olduğunu onaylayın ve paranızı para yatırma bölmesine koyun. Bankamatik paranızı alır ve sayar. Size ne kadar olduğunu ekranda belirtir. Burada yine onay vermeniz halinde de para hesaba kartsız para yatırma işlemi olarak yapılmış olur.

Yapı Kredi Bankası Mobil Uygulama İle Kartsız Para Yatırma

Paranızı eğer Yapı Kredi Bankası mobil bankacılığını kullanıyorsanız bu yolla da yatırabiliyorsunuz. Mobil uygulamanıza giriş yaptıktan sonra para çek yatır menüsü ile para yatır bölümü ve yatırmak istediğiniz hesabı seçin. Bundan sonra ATM’den giriş yapın. Para yatırma menüsü ile QR kod ile para yatırma seçeneği sonrası ekranda çıkan kodu telefonunuzun aktif olan kamerasına gösterin. Gösterim sonrası Paranızı para bölmesine koyun. Bankamatiki kabul ettikten sonra paranız hesaba yaırılmış olacaktır.

Yapı Kredi Bankası Kartsız Para Yatırma Limitleri

Kartsız Para Yatırma işleminde günlük limitiniz 20 bin liradır. Bu limitin üstü yatırmanız için 24 saatlik zaman diliminin geçmesi gerecektir. Burada para çekme limitiniz de 3 bin 500 lira olarak verilmiş. Bu limit üstünü ücret ödeyerek yapabiliyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here