Kefilsiz Kredi Veren Banka Var mı?

Kefilsiz kredi veren bankalar arayışınız için rehber niteliğinde olan bu içerik ile beraber artık çok daha hızlı ve kolay işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların sizlerin ihtiyaçlarına en hızlı yanıt verebilmeleri açısından her zaman çalışma politikalarında iyileştirmeler yaptıkları ortada. Ancak her banka bir değildir. Özellikle devlet bankaları çekilecek olan kredi için bir kefil isteyebilmektedir. Özellikle devletimizin belirlemiş olduğu üst limit aşımı sırasında merkez bankası tarafından hemen kefil istenir. Ancak artık özel bankalar kefilsiz kredi verebilmek ve müşterilerin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek için her zaman kendi çalışma politikalarını güncellemektedir.

Kefilsiz, senetsiz kredi çekmek mümkün mü? Pekâlâ, mümkündür. Ancak böylesine kolay çekilebilen bir kredi için dahi çeşitli kriterlere ayak uydurabiliyor olmanız gerekir. Özel bankalar gelir belgesi sağlayamayan müşterileri için her zaman bir üst limit belirleyerek çok cüzi miktarlarda kredi verebilir ancak bu sanıldığı kadar kolay değil.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

2020 yılında gelen kredi sicil affı ile beraber artık her banka müşterisi sanki daha önce hiç kredi çekmemiş ve merkez bankasından kara listeye alınmamış gibi olacaktır. Ayrıca esnafa verilecek olan faizsiz krediler ile beraber yerli sermayemiz daha da güçlenecek ve ekonomik durumlarımız bu durumdan çok daha fazla etkilenecek ancak belirlenmiş kriterlere uymanız şartı ile.

Herhangi bir resmi geliriniz yok ise, öğrenciyseniz veya ev hanımıysanız çok kolay bir şekilde gelir belgesiz kredi veren bankalar vasıtası ile bu imkânlardan faydalanabilirsiniz. Gelir belgesi sunamayacak olan kişiler genellikle ev hanımları ve öğrencilerdir. Biz ise hem kefilsiz kredi veren bankaları hem de gelir belgesiz kredi veren bankaları araştırdık ve sizin için en doğru sonuçları çıkarttık.

Okunmalı : Kefil oldum, para lazım kredi çekebilir miyim?

ING Bank Mini Kredi

ING Bank mini kredi uygulaması ile birlikte hem kefilsiz hem de gelir belgesiz 4.000₺’ye kadar kredi verebilmektedir. Ayrıca daha yüksek krediye ihtiyacı olan müşteriler için kefilsiz yüksek miktarlara kadar çıkabilmektedir.

Akbank Kefilsiz Kredi Uygulaması

Akbank, gelir durumuna ve kefile bakmaksızın sadece geçmiş KBB puanını temel alarak en az 40.000₺’ye kadar kredi imkanı verebilmektedir. Akbank Direkt uygulaması ile hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve gelen onay mesajı ile kredi tutarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi sunmadan ayrıca yüksek miktarlarda kefil istemeyen bankalar aşağıda listelenmiştir. Bu bankalar en kolay şekilde kredi çekebileceğini özel bankalardır.

  • Aktif Bank
  • Odea Bank
  • ING Bank

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir