Nedir Bu Combo Nefes Ayları

Bankkart Combo Ziraat Bankasının sunduğu kredi kartı markası. Geçtiğimiz aylarda radikal bir karar alarak ortağı konumundaki Maximum’dan ayrılarak kendi kartını banka kartı ile birleştirerek müşterine sunan banka müşterilerine ilkleri yaşatmaya devam ediyor. Bu anlamda duyurulan kampanyalarından birisi olan Bankkart Combo Nefes Ayları müşterilerinin rahat bir ödeme ortamı bulabilmesi için geliştirilmiş bir hizmet.

Faiz indirimlerine söz konusu olan borcun ertelenmesi için bir kaç hususun yerine getirilmesi gerekiyor. Bunun için Combo Kredi Kartınız ile yaptığınız harcamalarınızın TL ile yapılmış olması gerekiyor. Yaptığınız harcama sonunda hesap kesimi ile size gönderilen ekstrede belirtilen borcun yarısının ödenmesi gerekiyor. Yani 5 bin lira borcunuz varsa bunun 2 bin 500 lirasını yatırmalısınız. Bu yatırma sonrası iki ekstre tarihi arasında erteleme için başvuru yapmanız gerekir.

Nasıl Başvuracağım.

* Ziraat İnternet Bankacılığından

* Ziraat Mobil Bankacılığından

* Ziraat Bankası Şubelerinden

* Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerini Arayarak (0 850 258 00 00 )

* SMS ile başvuru yaparak

SMS ile başvuru yapmak en kolay kanalların başını çekiyor. Bunun için telefonunuzdan mesaj bölümüne NEFES AYLARI boşluk KARTIN SON 6 NUMARASI yazılarak 4757’ye mesaj gönderiyorsunuz. Bankada size yine SMS yoluyla başvurunuza cevap veriyor.

Bankalar genel olarak kredi kartı borçlarını erteleme için 1,2 ve 3 aylık vadeleri sunuyor. Bu vadeler içinde önemli bir faiz ödemesi yapmak zorunda kalabiliyorsunuz. Fakat Ziraat Bankasının sunduğu Bankkart Combo Nefes Ayları borcunuzn % 50 kısmının ödenmesi ile % 50’lik kısmına yapılıyor.

Döviz kurlarından yaptığınız harcamaların başvurusu kabul edilmiyor demiştik. Kabul edilmeyen diğer hususlardan birisi de nakit para çekim işlemleri. Para çekmişseniz bu hizmetten faydalanamıyorsunuz. Ayrıca bu hizmetten faydalanma imkanınız iki kez ile sınırlı. Bir kez erteledikten sonra borç bitmeden tekrar erteleme söz konusu da değil.

Bankkart Combo Nefes Aylarına başvurunuzun kabul edilmesinde diğer etkenlerde bankanın onay vermesi. Herkese bu onayı vermiyor. Banka borçları bulunanlar, bu borçların ödeme gününü geçirenler, banka borçlarından dolaya kanuni takip sürecinde olan kişiler ve kredi notu düşüklüğü yaşayan kişilerin başvuruları kabul edilmeyebilir. Bu durum tamamen bankanın inisiyatifine kalmış.

Zaman içerisinde biriken borçlarınızdan dolayı ödeyemez duruma geldiğiniz zaman faydalanabileceğiniz çok güzel bir bankacılık ürünü olan Bankkart Combo Nefes Ayları Ziraat Bankasının Kredi Kartı Ekstre Borcu Erteleme hizmeti görüyor diyebiliriz.

Kaynak : http://turanay.com.tr/bankkart-combo-nefes-aylari-kredi-kart-borcu-erteleme/

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir