Peşinatsız Ev Almak İsteyenlere Müjde

Kira ödemek, bitmek bilmeyen bir borca girmek gibi olduğu için her bireyi olumsuz etkileyen ve huzurunu kaçıran olumsuz bir durumdur. Hal böyle olunca ev sahibi olmayı istemek de kaçınılmaz oluyor. Milyonlarca kiracı gibi sizde kira ödemekten yorulduysanız ve ödediğiniz paraların boşa gittiğini düşünüyorsanız ev almak için bütçenizden küçük bir miktar ayırmanız yeterli olacaktır.

Ev sahibi olmanın gittikçe zorlaştığı günümüzde yeterli birikime sahip olmayan bireyler için ilk alternatif banka kredileri gibi duruyor. Bankalardan alınan konut kredileri cazip gibi görünseler de hem oluşan dosya masrafları hem de getirdikleri yüksek faiz yükü nedeniyle geri ödemelerde büyük problemler yaratabilmektedir. Bu nedenle bireyler peşinatsız ev alabilmek için peşinatsız ev kredisi veren firmaları araştırmaktadırlar. Peki peşinatsız taksitle ev almak mümkün mü?

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak

Zaman zaman inşaat firmaları peşinatsız ev kampanyaları yaparlar ancak bu evlerin fiyatlarına vade farkı uygulandığı için tüketiciler bu ödemeleri yapmakta zorlanabilirler. Peşinatsız ev sahibi olma hayali kuran bireylerin imdadına ise Birevim yetişiyor.

Peşinatsız ev alma planı yapan herkes, Birevim tarafından oluşturulan tasarruf finansmanı planları ile hayalindeki eve kolayca kavuşuyor. Peşinatsız ev alma sürecinde sizden herhangi bir peşinat ödemesi beklenmeyen Birevim finansman planları ile hiçbir kredi ya da peşinata gerek kalmadan dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Alacağınız evi seçtikten sonra uygun bir taksit planı yapılır ve geri ödemeleriniz tamamen sizin bütçenize göre şekillenir.

Bütçe fark etmeksizin herkese ev sahibi olma fırsatı sunan Birevim’de, peşinatsız ev almanız adına sunulan finansman planlarından bütçenize uygununu seçmeniz için herhangi bir birikiminizin olmasına gerek yok. Evinizi hiç peşinat ödemeden de satın alabileceğiniz Birevim finansman planlarında banka faizi ve ekstra masraflar ile karşı karşıya kalmadan ödemelerinizi kendi bütçenize göre yapacağınız için hiçbir şekilde zorlukla burun buruna gelmezsiniz.

Kredi notu, kefil, peşinat gibi ön koşullar olmadan Birevim’in bütçenize en uygun finansman planından faydalanarak kira ödemeden ev sahibi olmak için yapmanız gereken tek şey, size en yakın Birevim şubelerine başvuru yapmak.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir