PTT Kart Şifresini Alma Nasıl Olur? (İlk Kez ve Unutanlar İçin)

PTT kartı, PTT şubelerinden kolayca alınabilir. Müşteriler, müşteri temsilcilerine bir PTT kart talebi için isteklerini beyan etmek üzere merkezi PTT şubesine veya diğer PTT şubelerine gidebilirler.Şubelerde kendilerine verilen PTT kart talep formunu doldurduklarında, kart talepleri PTT’ye gönderilir. Form sorunsuz bir şekilde doldurulmalıdır. Çünkü müşteriler hakkında bilgi edinmenin, müşterileri değerlendirmenin ve onlar hakkında sağlıklı bilgi edinmenin ilk şartı bu.

Müşteriler değerlendirme için formu doğru ve eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. Ayrıntılı bir aramadan sonra PTT kartı isteyen müşterilere olumlu veya olumsuz geri bildirim verilir. Kredi kartı hizmetini ve kredi kartlarının yaygın kullanımına sağladığı diğer hizmetleri de ekleyen PTT, kaliteli hizmet hedefi doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor. PTT kart uygulaması, PTT’nin sunduğu bu hizmetten yararlanmak isteyen müşteriler en yakın PTT şubelerine gidip taleplerini yerine getirebiliyor. PTT kartlarına yönelik talepler, kredi kayıtlarına ve bankalarla ilişkilerinin ilerleme durumuna göre sonuçlandırılacaktır.

PTT Kartı Şifre İşlemleri

  • PTT kartının şifresini müşteri hizmetlerindenve şubeden alabilirsiniz
  • Çağrı merkezi olan 444 1 788’den arama yapabilir ve hemen bir şifre alabilirsiniz. Sisteme kayıtlı cep telefonu numaranızdan arama yapmanız gerekir. Aksi takdirde, bir kart parolası oluşturmak için PTT şubelerine gitmeniz gerekir.

DİKKAT: Özellikle eski müşterilerin cep telefonu numaralarıyla ilgili bilgiler güncel değildir. Bu durumda olan insanlar PTT şubesine gitmeli ve kişisel bilgilerini güncellemelidir. Kartınızı PTT matik’e yerleştirdikten sonra, şifre oluşturma menüsünü kullanarak kolayca yapabilirsiniz. Bu işlem sırasında, sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza bir onay mesajı gönderilecektir. Bu yüzden telefonunuzu yanınıza almayı unutmayın. Herhangi bir PTT şubesine gidebilir ve bir şifre işleyebilirsiniz. İşlem için bir kart ve bir kimlik kartı gereklidir. PTT şubeleri genellikle çok yoğun olduğundan, bu size zaman kazandırır. Şifrelerin oluşturulması ve yenilenmesi aynı şekilde yapılır. Yukarıdaki yöntemleri kullanarak şifreyi sıfırlayabilirsiniz.

Ptt kartı ile;

  • ATM’den para çekme,
  • Satın alma yapabilirsiniz,
  • Pttmatiks’den para çekebilir,
  • PTTmatic’te faturaları ve sözleşmeli kurumlara ödeme yapabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir