QNB Finansbank ATM Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödemesi Nasıl Yapılır

QNB Finansbank bildiğiniz gibi birçok insanın en fazla faydalandığı bankalardan biri olup aynı zamanda müşterilerine verdiği değer sayesinde gelişimini büyük ölçüde arttırmaktadır. Bu bankanın bu kadar tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri kullanıcılarına ek masraf çıkarmadan işlem yapma fırsatı vermesidir. Bu fırsat aracılığı ile müşteriler havale ve eft başta olmak üzere yapılan işlemlerin hiçbirinde ek ücret ödemek zorunda kalmıyor. Aynı zamanda QNB Finansbank müşterileri ile etkileşimini arttırmak amacıyla “3 Banka Tek ATM” kampanyasını başlatarak Denizbank ve TEB ile masrafsız ortak atm hizmeti vermektedir. Bu sayede Finansbank atm’lerinden yapılan tüm işlemler rahat bir şekilde diğer bankanın atmlerinden de yapılıyor. QNB Finansbank Enpara ve Card fİnans borcunuzu ATM den kartsız ödeme seçeneği ile ödeyebilirsiniz.

Bankamatik Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödemesi

Kredi kartınızı yanınızda bulundurmadığınız zaman içerisinde herhangi bir şekilde kredi kartsız borç ödeme yapmanız gerektiğinde Finansbank atmlerinden faydalanabiliyorsunuz. Bu işlemi yapmak için bazı bilgilere sahip olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Müşteri numarası ve kart numarasından herhangi birinin girişini yaparak kartınıza ait asgari ödeme veya hesap özeti ödemesini rahatlıkla yapabilir ve kartınızı yanınızda bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldırmış olursunuz. Ayrıca atmler aracılığı ile masrafsız bir şekilde fatura ödeme ve eğitim ödemeleri gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank ATM Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödemesi Nasıl Yapılır?

Günlük hayatta kredi kartınızın en fazla lazım olduğu bir anda yanınızda bulundurmadığınız da ne tür sorunlar ile karşılaştığınızı biliyorsunuz. Aynı şekilde son ödeme tarihi gelmiş bir hesap özetinizin bulunduğu kredi kartınızı yanınızda bulundurmadığınız da sorunlar yaşayabilirsiniz. Kredi kartınızın hesap özetini geçirdiğinizde her gün faiz bineceği için harcama yapmadığınız tutarı da ödemek zorunda kalacaksınız. QNB Finansbank bu şekilde sorun yaşayan müşterilerinin işini en azından kolaylaştırmak adına kredi kartsız borç ödeme hizmetini devreye sokmuş ve en yakınınızda bulunan atm aracılığı ile kredi kartınız yanınızda olmasa dahi borcunuzu kart bilgilerinizi veya müşteri numaranızı girerek ödeme imkanı sunmuştur. Peki bu işlem nasıl gerçekleştirilir?

  • ATM’de kartsız işlem yapmak için ilk olarak “Giriş” tuşuna basın.
  • Ardından karşınıza çıkan menüden “Kredi Kartı Borcu Ödeme” seçeneğini tıklayın.
  • Bu seçimin sonucunda atm sizden müşteri numaranızla veya kart numaranızla işlem yapmak istediğinizi öğrenmeye dair soru soracaktır. Hangisi size uygunsa onu seçmeye özen gösterin.
  • Son olarak gerekli bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra paranızı yatırın.

Hakkında Kartsiz Para

İlginizi Çekebilir!

Akbank Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır

Kartsız Para Yatırma Akbank. Bankalar para yatırma hizmetini bankamatikler aracılığıyla veriyor. Burada her bankamatiğe para yatıramadığınızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir