Ana sayfa Bankalar QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı Şifre Alma

QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı Şifre Alma

Çoğu banka işletmesinin kendilerine ait şifre öğrenme yöntemleri bulunmaktadır. QNB Finansbank’ta açtırmış olduğunuz bir vadesiz mevduat hesabına ait banka kartınızın şifresini öğrenebilmeniz için kartın kullanıma musait olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir. QNB Finansbank Card Finans Kredi kartı şifresi alma işlemini yapabilecek olduğunuz 3 farklı yöntem bulunmaktadır. Sms yöntemiyle, internet bankacılığı ve müşteri hizmetleri ile kolaylıkla kartınıza ait şifrenizi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Card Finans SMS Yoluyla Şifre Alma

Sms yolu ile şifre belirleyebilmeniz için öncelikle bankada hesap açtırırken kullanmakta olduğunuz cep telefonu numarasını halen kullanıyor olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek “SIFRE” bir boşluk, kartın üzerindeki numaraların son dört hanesi, bir boşluk, anne kızlık soyadının ilk harfi yazılarak 2773’e sms gönderilmesi halinde size dört haneli geçici şifreniz telefonunuza mesaj olarak gönderilmektedir. Size gelen bu mesajdaki şifre kartla yapılacak olan ikinci işlemde aktif hale gelmektedir. Bu hizmetten Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hat sahipleri yararlanabilmekte olup, ücretlendirme işlemi operatör tariflerine göre yansıtılmaktadır.

QNB Finansbank Card Finans İnternet Bankacılığı Yoluyla Şifre Alma

QNB Finansbank banka kartınıza ait şifrenizi internet bankacılığı üzerinden de almanız mümkündür. Bunu yapabilmeniz için QNB Finansbank İnternet Bankacılığını kullanıyor olmanız gerekmektedir. İnternet şubesi üzerinden girişinizi sağladıktan sonra Kart İşlemleri-Şifre Belirleme kısmından karta ait şifre alma işlemi yapılmaktadır.

QNB Finansbank Card Finans Müşteri Hizmetleri Yoluyla Şifre Alma

Banka kartınıza ait şifreyi belirleyebilmek için QNB Finansbank müşteri hizmetlerine 0 850 222 0 900 ’ü arayarak başlıyorsunuz. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için T.C. Kimlik numarası ya da 16 haneli kart numaranızı girmeniz istenecektir. Sesli yanıt sistemi üzerinden Kart İşlemleri-Şifre Belirleme kısmına bağlanarak buradan kartınız için geçici bir şifre belirledikten sonra, bankamatik üzerinden bu şifreyle girişinizi tamamlayıp, daha sonrasında şifrenizi değiştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Kart Şifremi Unuttum ?

QNB Finansbank kredi ya da bankamatik kartınızın şifresini unutmanız halinde en kısa çözümü olan şifre almak için bankaya ait internet bankacılığı üzerinden yeni bir şifre oluşturma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra kart işlemleri menüsü üzerinde bulunan şifre belirleme menüsüne giriş yaparak istediğiniz kart için yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Kart bilgilerimi eksiksiz bir şekilde giriyorum, ancak değiştiremiyorum diyorsanız, kartınızın şifresini bankada kayıtlı olan cep telefonu numaranıza tekrardan talep ederek yenileyebilirsiniz.

QNB Card Finans Kredi Kartı Şifresi alma işleminde belirleyeceğiniz olan şifre herkesin bulabileceği, tahmin edebileceği tarzdan da olmamalıdır. Kredi Kartları kategorimiz bu konularda size faydalı olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here