QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Al

Türkiye’de uzun yıllardır hizmet vermekte olan QNB Finansank, müşterilerinin ihtiyaçları için birçok farklı yöntem kullanmaktadır. Bu hizmetlerden bir tanesi de internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığı ile tüm müşterilerine büyük bir kolaylık sağlayarak, daha hızlı işlem yapmalarına yardımcı olmaktadır. Ancak internet bankacılığı işleminden yararlanabilmeniz için bir şifreniz olması gerekmektedir. Sizlere bu makalemizde QNB Finans Bankasından internet bankacılığı şifre alma işlemi hakkında detaylı bir şekilde bilgi aktaracağız. Bu şekilde sizlerde bir çok işleminizi internet ve mobil bankacılık ile gerçekleştirme imkanı bulabileceksiniz.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

QNB Finansbank internet şubesine giriş yapmak için öncelikle bir şifreniz olması gerekmektedir. Oluşturulacak bu şifreye FİnansŞifre denmektedir ve bu şifreyi sadece internet bankacılığı için değil, farklı işlemlerde de kullanabileceksiniz. FinansŞifresini kullanabilecek olduğunuz yerler mobil bankacılık, internet bankacılığı ve çağrı merkezi işlemleridir. Oluşturulacak bu şifre 6 haneli olup, belirlenme esnasında size özel olan doğum tarihi, kimlik numarası, cep telefonunuza ait numara veya bu tarz numaralar kullanılması önerilmemektedir. Kimsenin tahmin edemeyecek olduğu tarzda numaraları seçerek şifrenizi oluşturmalısınız.

QNB Finansbank internet bankacılığının şifresini belirleme işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki verecek olduğum adımları sırası ile takip etmelisiniz. Ancak bu işleme başlamadan önce şifresini alacak olduğunuz banka kartınız, kimlik kartınız ve cep telefonunuza ihtiyaç duyabilirsiniz. Bundan dolayı işlemlere başlamadan önce bunları yanınızda bulundurmanız önemle rica olur.

  • İlk başta QNB Finansbank resmi site adresine giriş yapın.
  • Sağ üst kısımda yer alan internet bankacılığı butonu göreceksiniz. Onun hemen altında yer alan “FinansŞifre Al” butonu bulunuyor. Buna tıklıyoruz.
  • Karşınıza açılan yerde doldurmanız gereken işlemler çıkacak. Buradan FinansŞifre tıklıyoruz.
  • Şifre alabilmek için öncelikle kullanmakta olduğunuz farklı yöntemler size sunulmaktadır. Hesap numarası, banka kartı ve kredi kartı olmak üzere 3 adettir. Hangisine ait bu şifreyi kullanmak istiyorsanız, onu seçiyorsunuz.
  • Buradan seçtikten sonra sistem tarafından sizden istenmekte olan bilgileri doğru şekilde giriyorsunuz.
  • Bu şekilde internet bankacılığı için yeni şifrenizi almış olacaksınız.

Yukarıda yer alan adımlar doğrultusunda zorluk çekiyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak oradan da şifre talebinde bulunabilirsiniz. Bunların dışında kişisel bilgilerinizi farklı yada bir ikinci kişiyle paylaşmamaya özen gösteriniz. Aksi durumda büyük sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank internet bankacılığı üzerinden bir çok işlem yapabilecek olduğunuz gibi internet, fatura ve şans oyunları ödemesi tarzı bir çok ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir