Şekerbank Bonus Kredi Kartı Şifre Al

Şekerbank tarafından müşterilerine sunulmakta olan kredi kartlarının veya bankamatik kartlarının şifresini almak çok daha kolay. Banka tarafından müşterilerine sunulan farklı seçenekler üzerinden dilediğiniz yöntem ile şifrenizi kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Şekerbank Bonus Kartı Kredi Kartı Şifre Alma

Şekerbank Bonus kredi kartınızın şifresini alabilmek için mesaj yolu ile belirttiğimiz şekildeki bilgileri yazarak şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun haricinde Şeker bankasının kredi kartı şifre alma konusundaki işlemleri için 0850 222 78 78 nolu çağrı merkezini arayarak müşteri danışmanları ile görüşerek burada vereceğiniz bilgiler dahilinde kartınızın şifresini alabilirsiniz.

Çağrı Merkezinden Bonus Kart Şifresi

Çağrı merkezleri dışında Şekerbank bonus kredi kartı şifrenizi oluşturabilmek için bankaya ait en yakın şubesine gitmeniz dahilinde buradan da müşteri danışmanı ilet görüşerek yeni bir şifre isteğinde bulunabilirsiniz. Şubeden alacak olduğunuz şifrenin tek kullanımlık olduğunu bilmelisiniz. Bu yüzden bankaya ait herhangi bir ATM üzerinden kartınızla ilk geçici şifrenizle giriş yaptıktan sonra, bu şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir. Bu şifrenizi değiştirmeden herhangi bir alışveriş yapmayınız.

Şekerbank bankamatik kartınızın şifresini alabilmeniz için internet bankacılığı veya mobil bankacılık, sms yoluyla, çağrı merkezlerine ulaşarak şifrenizi alabilirsiniz. 4 haneli olacak şekilde kart şifrenizi belirlemek için SMS ile başvuru yapabilir ve merak ettiğiniz tüm sorunlarla ilgili müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

SMS İle Bonus Kart Şifresi

İlk olarak bankaya kayıtlı cep telefonunuz üzerinden sms bölümüne giriş sağlayarak, buradan büyük harflerle SIFRE yazdıktan sonra birer boşluk olacak şekilde istediğiniz şifrenizi, kartınızın üzerindeki son 4 rakamı ve kartın arka yüzünde yer alan 3 haneli güvenlik numarasını yazdıktan sonra 1953’e mesaj göndererek, kartınızın yeni şifresini alabilirsiniz. Şekerbank kartınızın şifresini sadece sms yolu ile değil diğer işlemlerle de kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Şekerbank Kart Şifremi Unuttum?

Şeker bankası kredi kartınızın yada bankamatik kartınızın şifresini unuttuysanız eğer böyle durumlarda bankanın size sunmakta olduğu 4 farklı yöntem yer almaktadır. Bu yöntemler ile kolaylıkla tekrardan şifre oluşturabilirsiniz. Daha çok şifre alma işlemleri mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden yapılarak alınmaktadır. Sizlerde yeni bir şifre isteğinde bulunmak istiyorsanız, en hızlı yöntem olan bu yöntemi kullanabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 78 78 numaralı çağrı merkezleri üzerinden bankayla ilgili tüm sorunlarınız için müşteri danışmanlarına bağlanabilir ve sorunlarınız dahilinde gerekli görüşmeleri sağlayabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir