Vakıfbank Worldcard Kredi Kartı Şifre Al

Vakıfbank tarafından müşterilerine sunulan kredi kartlarının şifresini alabilmek için özellikle en fazla tercih edilmekte olan yöntem sms yolu şeklindedir. Sms ile şifrenizi almak için bankada kayıtlı olan cep telefonunuz üzerinden SMS bölümüne giriş yaparak SIFRE yazdıktan sonra bir boşluk bırakın, kart numarasını yazın ve 5724’e mesajınızı ileterek, hattınıza banka tarafından yeni şifreniz gelmektedir. Sms yönteminin dışarısında bankaya ait 7/24 hizmet verilmekte olan çağrı merkezlerine ulaşarak dilediğiniz vakitte bulunduğunuz yerden kredi kartı şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz. Bunu yapmanız için gereken tek şey çağrı merkezi numarası 0850 222 0 724 arayarak dilediğiniz zaman şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Vakıfbank Bankamatik Kartı Şifre Alma

Vakıfbank bankamatik kart şifresi alabilmeniz için yapacak olduğunuz işlem bankanın Sms sistemi üzerinden, Telefon bankacılığını kullanarak, mobil bankacılık hizmetlerinden bir tanesini seçerek kartınıza ait şifrenizi oluşturabilirsiniz. Vakıfbank kartı şifre alma işlemlerini SMS yolu ile almak isteyenlerin izlemesi gereken yolu açıklayacağız. Vakıfbank’ın sms hattı olan 5724 numarasına şifresini almak istediğiniz Vakıfbank kartınızı yazmanız gerekmektedir. Şifrenizi almak için büyük harflerle SMS yazdıktan sonra kart şifresini almak istediğiniz kartın üzerinde yazmakta olan kart numarasını yazıp 5724’e gönderdikten sonra yeni şifreniz mesaj olarak gelecektir.

Ayrıca Vakıfbank çağrı merkezi üzerinden de 0850 222 0 724 numarayı arayarak bankaya kayıtlı cep telefonunuz üzerinden müşteri danışmanlarına bağlanarak buradan da dilediğiniz zaman kartınızın şifresini almanız mümkündür. Bu işlemlerden farklı olarak Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden giriş yaparak menüler kısmından şifre alma ve bloke kaldırma işlemini seçerek de şifrenizi kolaylıkla alabilir veya mevcut şifrenizi yenileyebilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz bu 3 farklı yöntem ile artık şifrenizi almak çok daha kolay. En hızlı işlem için 3 işlemden internet bankacılığı ve mobil bankacılık ile alınan şifre işlemini tercih etmelisiniz.

Vakıfbank Kart Şifremi Unuttum?

Vakıfbank kredi kartınızın yada bankamatik kartınızın şifresini unuttuğunuz zaman bankaya ait şubeleri, sms hizmetini, internet bankacılığını, mobil bankacılığı veya müşteri hizmetlerini arayarak kartınız için kolaylıkla yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Kartınız için şifre aldıktan sonra sizlere verilecek olan tek kullanımlık şifreyi bankaya ait herhangi bir ATM üzerinden kartınız ile giriş yaptıktan sonra değiştirmeniz gerekmektedir. Eğer şifrenizi mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden aldıysanız, burada şifreyi kendiniz belirlediğiniz için tek kullanımlık olmadığını belirtmek isteriz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir