Yapı Kredi World Card Kredi Kartı Şifresi Alma

Yapı Kredi Bankası müşterilerine kredi kartı verirken aynı zamanda şifresini de vermiyor. Bu nedenle kart sahibinin kartının harcamalara açılabilmesi için öncelikle world Card şifresi alma adımını geçmeli. Bu nedenle şifre alımında atacağınız adımlar şu şekilde;

World Mobilden Kredi Kartı şifresi Alma

Kredi kartı kullanıcılarının kullandığı uygulama olan Wold Mobil sayesinde kişiler yeni bir şifre oluşturu mu yaparken mevcut şifresini de değiştirebilir. Bunun için kartlarım menüsünüden giriş sonrası kart işlemleri ile world card şifresini belirleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil İle Şifre Alımı

Kredi kartı şifre alma işleminin Yapı Kredi Mobildeki adımları ise kartlarım, kart şifre işlemleri ile yapılıyor. Buradan şifre değiştirimi ve ilk şifre alımı yaparsınız. Bunun yanında uygulamaya girilmeden de ana sayfa altında şifre merkezi menüsü ile bu işlem yapılabiliyor.

İnternetten Şifre Belirleme

Yapı Kredi World Card şifresi internetten de belirlenebiliyor. Bunun için ilgili sayfaya giriş sonrası önce bilgi girişini yapmalısınız. Burada TC no, kartınızı son altı hanesi, kartınızın arkasındaki üç rakamlı güvenlik kodu ile sayfa güvenlik kodunu giriyorsunuz ve devam menüsü ile hareket ediyorsunuz. Daha sonra kişisel bilgi girişi ve şifre belirleme sayfaları geliyor. Daha sonra da onaylıyorsunuz. Böylelikle yeni şifrenizi almış oluyorsunuz.

SMS İle World Card Şifresi Alma

Akıllı telefonlar dışında normal telefonlarda da şifre alımı söz konusu. Bunun için mesaj göndermelisiniz. SIFRE yazdıktansonra boşluk bırakın kartınızın son dört hanesini yazın ve sonrada kartınızın arkasındaki güvenlik kodunu yazın. Daha sonra belirlemek istediğiniz şifreyi dört haneli olarak 4440 a mesaj gönderin. Böylelikle mevcut Yapı Kredi Kredi Kartı şifresini değiştirmiş oluyorsunuz.

Banka Şubesinden Kredi Kartı Şifresi Alma

Banka şubelerinde çalışanlar size yeni şifre alımında yardımcı olamaz. Fakat Banka şubesinde bulunan ankesörlü telefonlar aracılığıyla 444 0 444 numarayı arayın ve sırasyıla 3 ile 1 numarayı tuşlayın. Buradan kart şifresini değiştirebelilirsiniz

ATM’den Kart Şifresi

Kart şifrenizi biliyorsanız bankamatik aracılığıyla şifrenizi değiştirebilirsiniz. Bunun için kullanıcı işlemleri, kart şifresi değiştirme menüsünü sırasıyla takip edin.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir