Yapı Kredi’den Günde 7 TL’ye 7.000 TL İhtiyaç Kredisi

Anlık olarak ortaya çıkan acil finansal ihtiyaçlarımız için bankaların kapısını çalarız. Bankalar da sahip oldukları kaynaklar aracılığı ile bizlere kredilendirme sağlarlar ve bu kredilerden faiz geliri elde ederler. Bu anlamda tüketiciler düşük faiz oranı arayışındayken, bankalar ise faiz oranını iyi gelir sağlayacak seviyede tutmaya çalışırlar. Biz bu yazımızda yapı kredi ihtiyaç kredisi kampanyasını ele alarak tüketicilerin çok merak ettikleri bir konuyu aydınlatacağız.

YAPI KREDİ’DEN AVANTAJLI BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Türkiye’de bankacılık sektörünün ilk özel bankası olma özelliğini taşıyan Yapı Kredi Bankası, sunduğu kredilendirmelerle ve finansal araçlarla müşteri portföyünü her daim genişletmiş ve müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet vermiştir. Bu kapsamda son dönemde de kredi faizlerinde avantajlı seçenekleri önümüze sunan Yapı Kredi Bankası’ndan günde 7 TL’ye 7 bin TL tutarında kredi alabilmek mümkündür. Kampanyanın detayları ise şu şekilde;

-Kampanya dahilinde alacağınız yapı kredi ihtiyaç kredisi için bankanın sağladığı en uzun vade süresi 48 aydır ancak ertelemeli ödeme ve esnek ödeme alternatifleri de müşteri nezdinde sağlanmaktadır.

-Banka tüm kredi tutarları ve vade seçenekleri için %1.29 oranında faiz uygulamaktadır.

-Kampanyadan faydalanan banka müşterileri banka şubesine gitmeksizin internetten yahut telefon bankacılığından faydalanarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Ayrıca mobil bankacılık hizmetlerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek mümkündür.

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Yapı Kredi Bankası’ndan kampanya dahilinde 48 ay vadeli 7.000 TL tutarında bireysel ihtiyaç kredisi kullanmanız durumunda günlük olarak 7 TL yani aylık 210 TL tutarında taksit ödemeniz gerekmektedir.

Aynı kampanya dahilinde alacağınız 48 ay vadeli 10 bin TL tutarındaki bireysel ihtiyaç kredisi için de günlük sadece 10 TL tutarında bir birikim yaparak aylık 300 TL ödeme yapmanız gerekmektedir.

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU KANALLARI

Hemen şimdi Yapı Kredi Bankası’nın resmi web sitesine giriş yaparak “KREDİLER” sekmesinden bireysel ihtiyaç kredisini seçebilir ve başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuzun olumlu olması halinde banka en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir ve eğer banka müşterisiyseniz şubeye gitmeden kredinizi alabileceksiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir