Ana sayfa Kredi Kartı Şifresi Al Ziraat Bankası Combo Kart Şifre Al

Ziraat Bankası Combo Kart Şifre Al

Ziraat Bankasına ait olan Bankkart Combo kartına sahip olan kişilerin en fazla sormakta olduğu işlem şifre alma veya değiştirme işlemleridir. Ziraat Bankası Combo Karta sahip müşteriler şifre oluşturma işlemlerini birden fazla işlem ile alabilmektedir. Sizler de eğer Ziraat Bankası Combo kartı kullanıyorsanız, aşağıda verecek olduğumuz bilgiler dahilinde şifrenizi kolaylıkla yeniden alabilir veya değiştirebilirsiniz.

Bankkart Combo Kart SMS ile Şifre Alma

En çok yapılmakta olan pratik yöntemler içerisinde en başta yer alan mesaj yoluyla şifre alma işlemi için tek yapmanız gereken işlemler, sırasıyla söyleyeceklerimizi yazarak arasında birer boşluk bıraktıktan sonra mesajı göndermektir. SIFRE yazın birer boşluk olacak şekilde, kartınızın üzerinde yazılı rakamların son 6 hanesi, annenizin kızlık soyadının son 2 hanesini veya doğum yeriniz ve kartınızın arkasında yer almakta olan 3 harfli güvenlik kodunu yazdıktan sonra 4757 nolu numaraya kısa mesaj göndererek. Yeni bir şifre almış olacaksınız.

Bankkart Combo Kart Şubeden Kart Şifresi Oluşturma

Bir çok banka teknolojiyi son damlasına kadar kullanmakta olsa da bazılarımız halen bizzat şubeye giderek şifre alma, öğrenme ve değiştirme tarzı işlemleri müşteri danışmanlarından yapmaktadır. Ziraat Bankası Combo Kartınız ve T.C. kimlik kartınızla beraber herhangi bir Ziraat Bankası şubesine uğrayarak sıranızı aldıktan sonra, önünüze gelecek olan ekrandan POS cihazına şifrenizi tuşlayarak oluşturabilmektesiniz.

Bankkart Combo Kart Çağrı Merkezi Üzerinden Şifre Alma

Çağrı merkezi yani müşteri hizmetleri aracılığıyla kart şifrenizi öğrenmek istiyorsanız eğer 0850 220 00 00 nolu numarayı aramalısınız. Aradıktan sonra T.C. kimlik numaranız ve kart bilgilerinizi tuşlayarak şifre işlemleri menüsü için 3’e basınız. Daha sonra bankkart şifresi için 4’e basınız. Sizden istenecek olan bilgiler doğrultusunda buraya vereceğiniz bilgilerin doğru olması halinde kartınızın yeni şifresini oluşturmuş olacaksınız.

Bankkart Combo Kart ATM ile Şifre Alma

Son işlem olarak ATM’ler üzerinden de Bankkart Combo kartınız için şifre alma işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bunun için yapmanız gereken giriş tuşuna bastıktan sonra şifre menüsü altından sizden istenen bilgiler girilmelidir. Daha sonra T.C. kimlik numaranız istenmektedir ve cep telefonunuza bir doğrulama kodu gelecektir. Bu yüzden telefonunuz bu işlemi yaparken yanınızda olmalıdır. Doğrulama kodunu girdikten sonra banka tarafından size gönderilen SMS ile yeni şifrenizle giriş yapmanız mümkün olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here