Ziraat Bankası internet bankacılığı şifre al

Ziraat Bankası internet bankacılığı şifre alma işlemi ile sizlerde dilediğiniz zaman tüm bankacılık işlemlerinizi dijital ağ üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer yandan internet şubesini kullanan kişilere özel olarak sunulmakta olan faiz oranları ve kampanyalarla birlikte şubelere göre daha uygun fiyatlarla işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. İnternet bankacılığı üzerinden havale ve eft işlemleri, vadeli ve vadesiz hesap açma ve kapama işlemleri, kredi kartı başvurusu ve kredi kartı borç ödeme işlemlerini, kredi ödeme ve kredi çekme talebinde bulunma işlemlerini, döviz işlemlerini, kredi kartları ile ilgili tüm işlemleriniz ve daha aklınıza gelmeyecek bir çok işlemi tek bir tuşla kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat bankası internet bankacılığına giriş yaparak tüm bu işlemleriniz artık her an yanınızda.

ZİRAAT BANKASI İNTERNET ŞUBESİ ŞİFRE OLUŞTURMA

Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş yaparak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için öncelikle şifre almanız gerekmektedir. Tüm müşterilere farklı şekilde verilmekte olan Ziraat Bankası internet şifresiyle güven ortamı içerisinde hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Bununla birlikte internet bankacılığı üstünden anlık yatırımlarda yapmanız mümkündür. İnternet şubesi şifresi almak istiyorsanız yapmanız gereken bankanın internet resmi internet sitesi https://www.ziraatbank.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra şifre oluşturma talebi oluşturmaktır. Burada karşınıza gelecek olan ekranda TC kimlik numaranızı girdikten sonra bankaya kayıtlı cep telefonunuzu yazmanız istenmektedir. Son sayfaya geldiğinizde güvenlik kodunu girerek girişe tıklıyoruz. Başvuru sırasında istediğiniz Ziraat Bankası kartınızı kullanabilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz online başvuru sayfası üzerinden gerekli tüm bilgileri doldurduktan sonra şifrenizi artık almış olacaksınız.

ŞİFRE OLUŞTURMAK İÇİN : https://online.ziraatbank.com.tr/p/b/customerquery.aspx

Ziraat Bankası internet şifresi oluşturma aşamalarını bitirdikten sonra banka sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonunuza onay mesajı gelmektedir. Mesajda yer alan şifreyle beraber istenilen bilgiler girildikten sonra Ziraa Bankası internet şifresi alma işlemini tamamlamış olacaksınız. Eğer internet şubesi şifresi size ulaşmadıysa müşteri hizmetlerini arayarak şifre oluşturmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum ?

Kullanmakta olduğunuz bir internet bankacılığı şifreniz varsa ve bunun şifresini unuttuysanız tekrardan şifre almanız mümkündür. Bankaya ait çağrı merkezi olan 444 00 00 nolu numarayı arayarak müşteri danışmanları ile yapacak olduğunuz görüşme dahilinde unuttuğunuz şifrenizi tekrardan alabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir