Denizbank Afili Bankacılık

Denizbank Afili Bankacılık sizleri özel hissettirecek özellikleri ile bankacılık sektörüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Bankacılık hizmetleri anlamında alacağınız ürünleri sizin tasarladığınız şekliyle alıyor olmanız gerçekten bir ayrıcalık oluşturuyor.

Uzman Danışman Hizmeti

Afili bankacılık sizlere özel bireysel danışman imkanı veriyor. İhtiyacını olan konularda uzman kişilerden her türlü danışmanlık hizmeti almak sizlerin yatırımları açısından da bir adım öne çıkaracaktır. İhtiyaç ve dilekleriniz ile emin ellerde bir hizmet anlayışı bu hizmeti alan kişilerde oluyor.

Yüksek Para Çekme Limiti

Denizbank ATM günlük para çekme limitleri standart olarak kişilere 1500 lira olarak sunulan bir hizmet. Fakat Afili bankacılık sayesinde bu limit size özel olarak 3 bin lira olarak sunuluyor ve 1500 lira için limit üstü için ayrıca ücret ödemesi yapmıyorsunuz.

Kart Tesliminde Öncelik

Afili bankacılık öncelikli haline getiriyor sizleri. Söz konusu Denizbank kredi kartınız çalınma kaybolma neticesinde yeni kartınızı ilk önce size ulaştırma çabasında oluyor.

Ücretsiz Kiralık Kasa ve Para taşıma

Ücretsiz kasa hizmeti ile ücretsiz nakit taşıma hizmeti veren Denizbank Afili Bankacılık şubeye yatırmak istediğiniz 100 bin liraya kadar yüklü paranın alınması ve banka şubesine yatırılması için sizlerin adresinize kadar geliyor.

Denizbank Afili Bankacılıkta Kargo Ücreti İndirim Kampanyası

Daha önce cafe ve restaronlar da indirim uygulayan banka günümüzde MNG Kargo ile anlaşmalı olarak % 30 oranında indirim ile kargo hizmeti veriyor. Denizbank’ın seçkin müşterilerine verdiği Afilli Bankacılık hizmetinde bir yeni bir kampanya daha duyuruldu. Afili Bankacılık size ve ailenize özel hayatı avantajlı yaşamanıza olanak sağlıyor.

Afilli Bankacılığın diğer hizmetlerinden de örnek vermek gerekirse; Kişiye özel müşteri temsilcisi, Denizbank hizmetlerinde birinci sınıf öncelik, şehir yaşamında geniş yelpazede indirimler, sadece afilli’ye özel 25 yıl vadeli mortgage kredisi, Havaalanı otoparkları %50 daha uygun, yılda 3 kez ücretsiz kargo gönderme imkanı ve daha bir çok fırsat.

Denizbank Afili Bankacılık İletişim Hattı

Müşteri hizmetleri numarasından ayrı olarak bu bankacılık ürününü kullanan kişilere özel 0 850 225 21 21 numarası ile Afili Müşteri iletişim hattı ile destek veriliyor. Dilerseniz internet sitesinden not bırakarak istediğiniz gün ve saatte sizlerin aranmasını da isteyebilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir