2020 Yılında kredi faiz oranları hangi seviyelere gelir?

Denizbank Bonus Kredi Kartı Şifresi Alma

Denizbank müşterilerine sunduğu Bonus Kredi Kartı ile alışveriş ve ödemelerde kullanılması için güvenlik amaçlı olarak şifre oluşturulmasını istiyor. Bu zaten kişinin ilk yapması gereken husus. Deniz Bonus Kart alan kişi şifre oluşturmada birkaç alternatif yol ile devam edebilir. Bu anlamda Denizbank Kredi Kartı Şifresi Alma işlemi nasıl yapılır sizlere açıklayalım.

SMS İle Denizbank Kredi Kartı Şifresi

Şifre alımında en basit yol mesaj yoluyla. Bunun için yapmanız gereken husus SIFRE yazıp kartınızın son dört hanesi yazın ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazdıktan sonra 3280 e mesaj gönderin. Denizbank ek kredi kartı sahibi olan kişiler 18 yaş üstü ise sistemdeki telefon numaraları üzerinden şifre belirleyebiliyor.

Denizbank İnternet Bankacılığı ile Şifre Alma

Denizbank şubelerinde hesabına bağlı olan kişiler internet bankacılığını kullanıyor olmaları halinde giriş yaptıktan sonra Güvenlik, Ayarlar, Şifre-Parola işlemleri menüsü aracılığıyla kredi kartı şifresi alabilirken mevcut olanı da değiştirebiliyor. Bu da ayrı bir kolaylık.

Denizbank Müşteri Hizmetlerinden Şifre Alma

Denizbank’ın sunmuş olduğu Bonus Kredi kartı şifresinin alımında banka şubeleri yetkili değil. Burada tamamen güvenlik amaçlı olarak dijital yollardan şifre ediniliyor. Bunun için SMS ve internet bankacılığı dışında şifre belirlemek için Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Burada arayacağınız numara 0 850 222 08 00. Telesekreter ile karşılanıyorsunuz. Buradan canlı destek almak mantıklı bir adım olabilir. Canlı destek numara belirlemede sizi sisteme yönlendiriyor ve sizde telefon numaraları sayesinde tuşlayarak kendinize şifre belirliyorsunuz.

Denizbank Kredi Kartı Güvenliği

Kart güvenliği sadece bankanın değil sizlerinde atması gereken adımlardan bir tanesi. Burada en önemli iş ise size düşüyor. Çünkü şifrenizi belirlerken başkalarının tahmin edemeyeceği, güvenli rakamlardan oluşturmak gerekiyor. Doğum tarihiniz, 1234, 9876, 1111 gibi rakamlar herkesin tahmin edeceği rakamlar oldu için bunlardan uzak olarak işlem yapın.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir