Arçelik Kredi Kartsız Senetle Elden Taksitle Telefon Satışı Yapıyor mu?

Arçelik Senetle Telefon Satışını yapan kurumsal markalardan bir tanesi. Telefon alımlarına kredi kartına taksit yasağı sonrası daralan bir cep telefonu satış sektörü oluştu. Ancak bu duruma çabuk adapte olan sektör farklı satış yolları ile tüketiciyi taksitle telefon sahibi yaptı. Bu aşamada en çok işlem ise senetle telefon satışı oldu diyebiliriz. Ülke çapında büyük bir mağaza ağı ve servis ağı bulunan Arçelik Bayileri de senetle telefon sahibi yapan yerlerden birisi oldu.

Arçelik Telefon Satışında Elden Taksit Yapıyor mu?

Taksit yasağı konulmasının ardından senetle taksit yaparak telefon satışı yapan bir çok firma bulunuyor. Bu firmalar farklı şartlar altında bu hizmeti verirken maalesef bazıları da durumdan yararlanarak cep telefonlarını neredeyse iki katı fiyatla satışa konu ediyor. Bu durum tüketici rahatsız etse de alıcı bulduğunu söylemek mümkün. Fazla fiyat teklifi ile karşılaşan tüketici bu durumda en kurumsal firmaları tercih ediyor ki bunların başında da Arçelik geliyor. Bağlı bulunduğu mağazalardan telefon satışını senetle yapabilen Arçelik güvenilir firmalardan bir tanesi olduğu için terci nedeni.

Senetle Taksitle Telefon Almak

Türkiye’de büyük firmalar kendi güçleri ile isteyen tüketiciye taksitle telefon alma imkanı sunuyor. Ancak bu imkanların arkasında telefonların yüzde 30 ve daha üzeri fiyatları ile satışa konu edilmesi tüketicinin cebinden de fazla para çıkmasına neden oluyor. Kişi çok istediği telefonu buradan alırken firmalarda bazı şartlar öne sürüyor. Binlerce liraya satılan telefonların bedelinin ödenememesi ise haciz ve icra yoluyla karşılaşma sebebi. Bu nedenle alım yaparken de dikkat edilmesi elzem bir husus.

Arçelik Senetle Satış

Arkasında büyük bir holdingi barındıran Arçelik çeşitli ürünler imal ederek satışını kişilere senetle yapabiliyor. Bu satışlardan bir tanesi de cep telefonu taksitle satışı. Kredi kartına yasak getirilmesi kişileri bir anlamda bu alternatife yönlendirdi. Kredi kartsız senetle taksitle telefon satışı Arçelik bayilerinde yapılabilen hususlardan bir tanesi. Arçelik bayisinden senetle telefon alımının vadesi 24 ay ile sınırlı. Kredili olarak ürün almak isterseniz burada maksimum vadeniz 36 ay ile sınırlı.

  • Kredi Kartsız Senetle Taksitle Telefon alımı 24 ay vadede
  • Kredili taksitle telefon alımı 36 ay vadede
  • Kart sahibi olan kişilerde ürünleri kredi kartına taksitli alabiliyor. Ancak burada telefon alımı söz konusu değil.

Arçelik Online satış mağazasından senetle mal alımı yapmanız mümkün değil. Ancak size en yakın bir bayiye giderek alım şartları, hususlar gibi değerleri yerinde değerlendirebilirsiniz. Çünkü ödeme aracı senet olması nedeniyle kişilerden farklı taleplerde istenebilir.

Senetle Satışlarda Fiyatlar Artıyor

Bir gerçek var ki hangi firma yada ticarethaneye giderseniz gidin senetle mal alımı mutlaka çok daha yüksek fiyatlar üzerinden gerçekleştirilir. Bu nedenle kişiler mümkün olduğu kadar peşin ve araştırma yaparak alım yapmalı diye düşünüyorum. Peşin alamayanlarda kredi kartına peşin fiyatına ödeme yapması mantıklı. Ancak alamadığınız bir ürün olan Cep telefonları için cebinizden çıkacak paraları da kabullenmiş olmalısınız ki bu tür alım alternatifinizi kullanma yoluna gitmişsiniz.

Senetle Kartsız Telefon Satışı

Türkiye’de senetle taksitli ve kartsız telefon alımı için birden fazla yolunuz bulunuyor. Arçelik, Beko ve Vestel gibi büyük firmaların yanında Evkur, Mutlu Evim gibi bir çok ilde mağazası olan firmalardan senetle taksitli telefon alımı yapmanız mümkün oluyor.

Fiyat ve avantajları açısından size uygun gelebilir yada bulunamayabilir fakat yüksek bedeller üzerinden satılan cep telefonlarından birini almak için Arçelik kartsız senetle telefon alımı alternatifleriniz arasında olduğunu söylemek gerekiyor.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir