Garanti BBVA Bankası Pos Başvurusu

Garanti BBVA Bankası pos cihazı başvurusu yapmak isteyenlerin ortak amacı milyonlarca Bonus kredi kartı kullanıcısı ile daha çok para kazanmak. Bu anlamda önemli kampanyalar düzenleyen Garanti BBVA aynı zamanda tüketicilerin haklarını korurken üye iş yerleri içinde önemli adımlar atıyor. Hem tüketiciye, hem üye iş yerine hem de kendisinin kazancı açısından Garanti POS cihazları önemli yer tutuyor.

Garanti BBVA POS Cihazı

Milyonlarca kart kullanıcısına binlerce üye iş yeri ile hitap eden GAranti BBVA bu anlamda almak isteyen kişilere yani üye olmak isteyen üye iş yerlerine de önemli kolaylıklar sağlıyor. Burada alacakları pos cihazı ile kazanç sağlayan üye iş yerleri aldıkları ödemelere göre bir paket alarak kazanmaya başlıyor.

Üye iş yerlerine Pos cihazı Başvuruları Garanti Bankası müşteri Temsilcilerine ulaşarak Yada Şubeye gidip başvurarak Yapabilmektesiniz fakat diğer bankalara Göre Pos başvurunuz Biraz daha uzun sürebilmektedir. Bir kaç evraktan sonra Yaklaşık olarak bir Hafta sonra Ticari kartınız Tarafınıza vermiş olduğunuz adrese Teslim edilmekte ve Onay süreci devam etmektedir. Garanti bankası Tarafından son işlemleriniz için Müşteri Temsilciniz tarafından aranarak Teyit alınmakta ve artık son işlemler Yapılmaktadır. ister masa üstü pos ister Mobil Pos cihazı Yada yazar Kasa Pos firmanıza Yetkili teknik ekip gelerek kurulumları tamamlamaktadır.

Garanti Pos Cihazı Kullanan Üye iş yerleri Faiz oranları firma anlaşmalarına Göre değişiklik Göstermektedir.sizlere Tanımladıkları Kampanya paketlerini siz tercih edebilir yada sizinle ilgilenen Kurumsal Müşteri Temsilcisinin önerilerine uyarak tercih ettiğiniz paket ile Pos cihazınızı Kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti POS Destek Hattı

Pos işlemleri Hakkında Garanti bankası Pos destek Hattı telefon numarası 444 0 339 nı 7/24 arayabilir cihazınız veya Hesabınız ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz gerekli bilgileri size Garanti Kurumsal Pos müşteri hizmetleri verecektir..

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir