QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank, kimlik değiştirmesinin ardından yeni markası olan enpara ile adını fazlasıyla duyuran bir banka olsa da, normal vadeli hesap imkânları ve kredi kartı avantajları konusunda da oldukça başarılıdır. Klasik kredi kartı CardFinans adı ile kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra; farklı sektörler ve amaçlara yönelik CardFinans ekstra, CardFinans emekli, CardFinans Doctors gibi kredi kartları da bulunmaktadır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Olan Şartlar

  • 18 yaşından büyük ve kendi sorumluluğunuzu alabilecek akli duruma sahip olmak.
  • Her bireyin, aylık geliri ile doğru orantılı olarak hesaplanan bir kredi kartı limiti bulunmaktadır. Bu limit, tüm bankaların toplamı kadar olmaktadır. Kişiye tahsis edilebilecek kredi kartı limiti gelirleri ile orantılı belirlenmektedir. Bu limit farklı bankalar üzerinden alınan kartlar ile dolar. Bu kartlarınız ile dolum olmuşsa  QNB Finansbank size kredi kartı tahsisi yapmayabilir. Ancak; kimi özel şartlara göre bu madde esnetilebilmektedir.
  • Daha önce kredi kartı borcunuzu ödemediyseniz ya da gecikmeli ödeme yaptıysanız; kara listede yer alabilir ve kredi kartı alamayabilirsiniz.

Gerekli şartları taşıyor olmanız halinde QNB Finansbank Kredi kartı Başvurusu onaylanır. Yaş sınırlaması gibi şartlar ile birlikte kredi notu ve gelirleriniz ile onay sonrası kredi kartınız size gönderilir. Fakat geliriniz bulunmuyorsa limitiniz düşük tutularak tahsis edilebilir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurunuzu internet üzerinden ya da şubeler aracılığı ile yapabilirsiniz.

  • İnternet üzerinden QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu yapılabiliyor. Bu işlem için açılan sayfada istenilen kişisel bilgilerin hepsinin doğru olarak girilmesi gerekir. Bu bilgilerin tanzimi sonrasında kısa süre içerisinde yetkililer size ulaşım sağlıyor. Bu ulaşım genellikle inceleme sonrası olurken kredi kartı sözleşmesinin imzası için banka şubesine davet edilebiliyorsunuz.
  • Şubeden başvuru için kimliğinizle size en yakın şubeye uğramanız yeterli olacaktır. Bilgileriniz, ortak sistem üzerinden görüneceğinden dolayı, limitiniz buna göre belirlenecektir. Ancak şimdiye kadar hiçbir banka ile çalışmadıysanız, yanınızda maaş bordrosu ya da gelirinizi beyan edecek başka bir belge bulundurmalısınız.

Hakkında Turan Aydın

1998 yılından bu yana bilişim hizmetlerinde çalışan Turan AYDIN, Ekonomi, kredi ve finansal açıdan sorunlar ile ilgili araştırmalar yapıyor. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema Kameramanlığı eğitimi gördü. Resmi kurum ve kuruluşlardan gördüğü eğitimlere istinaden almış olduğu onlarca sertifikaya sahiptir.

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir