İng Bank İnternet Bankacılığı Şifre Al

Mobil bankacılık işlemleri ve internet bankacılığı teknolojileri son senelerde hayatımıza daha çok girmeye başladı. Bir çok bankacılık işlemlerini evimizden çıkmadan halletme fırsatı buluyoruz. İNG Bank internet bankacılığı ve İNG Bank mobil şubesi uygulamasıyla beraber İNG Bank bu pratikliği bize sunmakta olan bankalardan bir tanesidir. İNG Bank internet bankacılığı web sitesine cep telefonlarından, tabletten ve bilgisayardan giriş sağlayabilirsiniz. İNG Bank mobil bankacılığı olan İNG Mobil uygulamasına mobil cihazlarınıza indirerek giriş sağlayabilmektesiniz. İNG Bank İnternet bankacılığı şifre alma işlemleri pratik hizmetten faydalanabilmek için zorunlu olan bir işlemdir. Bankacılık işlemlerinde en önemli husus güvenlik işlemidir. Bundan dolayı İNG Bank mobil şifrenizi belirlerken dikkat etmelisiniz.

İNG Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

İNG Bank internet bankacılığı şifre alma hususunu gerçekleştirebilmeniz için takip etmeniz gerekmekte olan adımlar bulunmaktadır. İlk olarak www.ingbank.com.tr adresine giriş yapıyorsunuz. Daha sonra sağ üst kısımda yer almakta olan kurumsal ve bireysel seçeneklerinin hemen altında bulunan ‘şifre al’ butonuna giriş yapıyoruz. Buraya girdikten sonra açılacak ekrana kart bilgilerinizi ve cep telefonu numaranızı giriyorsunuz. Daha sonra en altta yer alan kutucuğun içerisine güvenlik kodu girişini yapıyorsunuz. Diğer adıma geçtiğinizde telefon numaranıza gelecek olan onay koduyla birlikte sizden numaranızı doğrulamanız istenmektedir. Bu adımı da ilerledikten sonra parolanızı belirleyerek İNG Bank internet bankacılığı şifrenizi oluşturmuş oluyorsunuz.

İNG Bank Mobil Şubesi Şifre Alma

İNG Bank mobil şubesinden yararlanmak istiyorsanız eğer cep telefonunuza İNG Mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. İNG Bank mobil şubesi şifre alma işlemini yapabilmeniz için uygulamayı indirdikten sonra açılacak olan ekrandan İNG Mobil Hizmet Sözleşmesini kabul ediyorum seçeneğine tıklayarak onaylamanız gerekir. Daha sonrasında ‘Kurumsal’ ve ‘Bireysel’ olarak seçenekler gelmektedir. Hangi birime aitseniz onu seçiyorsunuz. Açılacak olan ekranda “Kullanıcı Kodu/ TC. Kimlik No” ve “Şifreniz” yazmakta olan kutucukların altında “Yardım İstiyorum” seçeneği bulunmaktadır. “Yardım İstiyorum” seçeneğini işaretledikten sonra gelen ekran üzerinden “İlk kez şifre alıyorum.” seçmeniz gerekmektedir. Bunları tamamladıktan sonra kart bilgilerinizi, cep telefonu numaranızı ve kart şifrenizi girerek, yeni şifre oluşturma bölümünden şifrenizi belirliyorsunuz. Buradan yeni mobil bankacılık şifrenizi belirledikten sonra artık, tüm işlemlerinizi mobil uygulama üzerinde yer alan İNG Mobil üzerinden yaparak sizlerde daha kolay ve hızlı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir