İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifre al

İş Bankası elektronik bankacılık hizmeti kanalları ile ilgili olarak en yenilikçi fikirlerini hayata geçirmiş olup, çoğu konuda ilk adımı atan banka konumunda yer almaktadır. Bu kapsam içerisinde internet bankacılığı şifresi alabilmek ve unutulan internet bankacılığı şifresini tekrardan alabilmek için bir çok hizmet kanalı kullanılarak tekrardan alınabilmekte olan İş Bankasında işlemler hem kolay hemde hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

İş Bankası internet bankacılığı uygulamasıyla birlikte senenin her günü ve her saati bütün bankacılık işlemlerinin yapılması mümkün hale gelmiştir. Bankaya gitmeye gerek kalmadan tüm işlemlerinizi yapabilecek olduğunuz internet bankacılığı, müşterilerin internet bankacılığı kullanması için yapacak olduğu tek şey şifre almaktır. İş Bankası internet bankacılığına giriş yapabilmek için 8 haneli bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Ayrıca şifreyi alabilmeniz için müşteri numaranızı biliyor olmanız gerek ve TC kimlik numarası da istenmektedir. İŞ Bankası internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarından yararlanabilmeniz için bankaya kayıtlı olan cep telefonu numaranızın doğru ve elinizde olması gerekir. Bilgilerin eksik şekilde girilmesi dahilinde en yakın iş bankası şubesine giderek bilgilerinizi güncelletebilirsiniz.

İnternet Sitesi Aracılığıyla Şifre Almak

İŞ Bankasının resmi web sitesi www.isbank.com.tr adresine giriş yapmakta olan müşteriler ekranın sağ üst köşesinde yer alan internet bankacılığı çerçevesi içerisindeki ‘Anında Şifre’ kısmına tıklayarak şifre oluşturacak oldukları sayfaya yönlendirilir. Bu sayfa üzerinde hesaba ve kişisel bilgilere ilişkin olarak hesap sahibinin bilmekte olduğu farklı güvenlik soruları sorulmakta ve doğru yanıtlar dahilinde anında yeni şifreniz oluşturulmaktadır.

Telefondan İnternet Bankacılığı Şifresi Almak

İŞ Bankasının çağrı merkezi olan 0850 724 0 724 numarayı arayan müşteriler şifre işlemleri kısmına yönlendirilerek buradan giriş yapılması halinde internet bankacılığına giriş yapacak olduğu şifreyi cep telefonu üzerinden belirleyebilmektedir. Kısa sürmekte olan prosedör işlemlerinden sonra internet şubesine yapacak olduğunuz ilk girişinizde şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir.

İş Bankası Şubeleri Aracılığıyla

İş bankası şubelerini ziyaret ederek TC kimlik numaralı nüfus cüzdanınızla beraber gelen müşteriler internet bankacılığı uygulamasına giriş sağlayarak geçici şifrelerini alabilmektedirler. Şifre, sistem üzerinden otomatik şekilde oluşturulmakta olup, cep telefonunuza gelmektedir. Bu şifreyle internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra kendinize uygun şekilde şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir.

Bankamatikten İnternet Bankacılığı Şifresi Almak

İŞ bankasına ait ATM’ler üzerinden de internet bankacılığı şifresi alınabilmektedir. Kartınız ile giriş yaptıktan sonra Şifre Al menüsü kısmında gerekli bilgiler dahilinde yeni internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir