İcra takibine İtiraz imzalı bir dayanak belgeye göre çıkarılmışsa borçlu bu dayanak belgenin kendisine ait olmadığını bildirmesidir.

Akbank Direkt İle Anında 50 Bin Lira Kredi

Son yıllarda sürekli ürünlerini kullandığım Akbank, mobil uygulama sayesinde müşterilerine anında kredi tahsisi yapıyor. Uygulamaya ile giriş yaptıktan sonra kredibilitenize bağlı olarak bankaya yapacağınız dijital başvuru neticesinde Akbank Direkt ile anında 50 Bin lira kredi alabilme imkanınız bulunuyor. Üstelik hesabınıza yatan parayı da hemen kullanabiliyorsunuz.

Akbank İnternet Bankacılığı Kredi Başvurusu

Son yılların en cazip kredi alımı için başı çeken dijital kredilerin en çok tercih ediliyor olmasının sebepleri elbette var. Bir banka ile yada çalışanlar ile muhatap olmadan, fiziken bir banka şubesine gitmeden olduğunuz yerden krediye ulaşabilme. İnsanları en çok cezbeden tarafları olsa da, yüklü para çekimleri için masraf ödememek adına maalesef bir banka şubesine gitmek zorunda kalabiliyorsunuz. Zira Akbank Direkt İle 50 bin lira kredi çektiğinizde bu tutarı ATM’den çekmeniz zor. Fakat yine Direkt sayesinde istediğiniz yere havale ya da Eft yapabilmeniz de mümkün.

Akbank müşterisiyseniz mutlaka internet bankacılığını da kullanmalısınız diye düşünüyorum. Çünkü Akbank Direkt öyle hizmetler sunuyor ki bu hizmetleri anında ve masrafsız alabilmenin yolu bu şubeden geçiyor. Elbette yapılan hizmetler için ürün ve hizmet ücreti bulunuyor olsa da bu durum bankanın müşteri konumunuza göre değişiklik gösterebiliyor. Özellikle maaşlarını Akbank şubelerinden alan kişiler için oldukça avantajlı hale getirilmiş. Ücretsiz para gönderimlerinden yine aidatsız kredi kartlarına kadar bir seri hizmeti ücretsiz alabiliyorsunuz.

Hemen Al Hemen Harca İhtiyaç Kredisi

Daha düşük tutarlarda alabiliyor olsanız da en çok çekebileceğiniz anında kredi tutarı 50 bin lira ile sınırlandırılmış. Vadesi ise 3 ay ile 36 ay arasında değişiklik gösteriyor olsa da krediden cayma hakkınız da bulunuyor. Dilerseniz istediğiniz zaman da kredinizi erken kapatma imkanınız size ait. Bu işlem için de ayrıca masraf ödemesi, diğer bir deyişle ceza ödemesi söz konusu değil. Aksine indirilen faiz tutarı ile erken ödeme maddi açıdan çok avantajlı bir durum haline gelebiliyor.

Akbank Direkt Anında Kredi Başvurusu yapabilmeniz oldukça kolay. Uygulamaya girdikten sonra ihtiyaçlarım menüsünden kredi başvurunuzu kredi tutarı ve vadesi girerek yapıyorsunuz. Banka size bu bilgileri girdikten sonra krediye uygunluğunuzu sorguluyor ve onaylanmasının ardından dijital yollardan yine tüm şartları kabul ederek kredinizi sonlandırıyorsunuz ve hesabınıza geçen parayı kullanmaya başlıyorsunuz.

Anında kredi başvurusu ile birlikte sizden hayat sigortası poliçesi bedeli, kredi tahsis ücreti, KKDF ve BSMV gibi hususların kesintisi yapılıyor. Bu kesintiler yasal olarak yapılıyor ve hayat sigortası ise kişinin yaşı ve cinsiyeti gibi hususlar için değişiklik gösteriyor.

Oturduğun Yerden Kredi Akbank’tan

 En çok sevilen tarafı banka şubesinde zaman geçirmek yerine olduğunuz yerde internet üzerinden başvuruyor olmanız. Özellikle akıllı telefonlar ile anında kredi hizmetinden alan kişiler bu durumdan oldukça memnun. Anlık olarak ihtiyaçlarını başvuru yaparak karşılayan tüketici zaman kavramı olmaksızın bu işlemi gerçekleştirebiliyor. İster denizde olun, ister bir adada. Nerede olursanız olun yeter ki internetiniz olsun bu işlemi anında sonuçlandırabiliyorsunuz.

Akbank’ın kredi ürünlerine başvuru yollarınızın çeşitleri de mevcut. Banka şubesinden, internetten, dijital bankacılıktan yada SMS ile başvuru yapabiliyorsunuz. Banka şubesinde hesabınız olmasa da bu başvurulara banka kısa zamanda cevap veriyor ve sizi hesap açmak üzere banka şubesine de davet edebiliyor. Bir bankadan kredi almanız gerekiyorsa Akbank Direkt Anında Kredi imkanlarının da değerlendirmeler arasına almanız mantıklı bir adım olabilir.

Hakkında Kredi Hesabi

İlginizi Çekebilir!

Telefonu nakite çevirme Yöntemleri

Telefonu Nakite Çevirme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Telefonu nakite çevirme işlemleri nasıl yapılır? Faturaya ek telefonu nakite çevirme mümkün mü? Acil nakit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir