Akbank Kartsız Para Çekme

Dijital ortamlar bankamatiklerden kartsız işlem imkanı veriyor. Bu imkanlardan bir tanesi Akbank kartsız para çekme işlemi olarak tüketicilerin en çok sevdiği hizmetlerden bir tanesi. Akbank şubeleri nezdinde hesabı olan kişilerin tercihleri arasına kartsız işlemlerin girmesi büyük bir kolaylık. Bu anlamda kartsız para çekme işlemini Akbank ATM’lerinden nasıl yapabiliriz bir bakalım.

Akbank Kartsız Para Çekme

Akbank’ta hesabı olan kişilerin bu hesaba bağlı olarak kartı yanında olmasa dahi para çekmesine olanak veren, mevcut kullandığı hizmetlerin faturasını ödeme imkanı veren, olası borçlarının ifasını yapmaya yarayan, telefonlarınıza TL yükleme gibi ihtiyacınızın olabileceği bir çok hizmeti kartsız işlem menüsü ile yapabiliyorsunuz. Bu hizmeti 24 saatlik dilimler halinde istediğiniz zaman alabiliyor olmanız da büyük bir avantaj olarak Akbank müşterilerine sunuluyor. Kartsız işlem menüsü ile fatura ödemeleri oldukça kolay olmasına rağmen kartsız para çekme insanların zihinlerinde soru işaretleri bırakmıyor değil. İhtiyacınız olan işlemi yapabilmek için Akbank sayfası üzerinden en yakın Akbank ATM’sinin yerini öğrenerek buradan kartsız işlem ile para çekme işlemi yapar ve ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

Kartsız İşlem Akbank

Akbank Kartsız Para Çekme işlemi için Akbank Direkt uygulaması ile mobil bankacılığı kullanıyor olmanız gerekiyor. Buradan alacağınız referans numarası sizin işlem yapmanıza olanak veren bir sihirli değnek gibi. Para çekiminde hem hesabınızı hemde kredi kartınızı kullanabiliyorsunuz. Bunun için ya kartınızdan yada internet bankacılığından TC kimlik numarası bilginiz ile giriş yapıyorsunuz. Burada giriş yaptıktan sonra para çekme işlemini başlatmış oluyorsunuz

Nasıl Para Çekilir?

Kartsız para çekme için öncelikli olarak referens numarası gerekir. Bu kod sizin bankamatikten para çekmenizin anahtarı rolündedir. Akbank direkt para çekme menüsü ile ne kadar para çekileceği girilir ve arkasından akbank direkt ekranında referans numarası görünür. Daha sonra ATM den kartsız işlem menüsü ile giriş yapılır. Para çekme menüsü ile referans numarası ile para çekme menüsü seçilir. Daha sonra Akbank direktteki reerans numarası gösterilir. Daha sonra paranızı ve işlem fişinizi alabiliyorsunuz.

Ne Kadar Para Çekebilirim?

Akbank kartsız para çekme işleminde limit söz konusu. Burada günlük olarak Akbank bankamatiklerinden bir gün içerisinde toplam çekebileceğiniz para miktarı 4 bin lira ile sınırlı oluyor.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir