Kuveyt Türk Senin Bankan

Senin Bankan, Kuveyt Türk Dijital Bankacılık platformu olup, Banka şubesine gitmeden bir çok işlemi Bilgisayarınızdan, Telefonunuzdan yada tabletiniz den işlemini yapmanıza olanak tanıyan hesap işletim, EFT-Havale masrafı olmayan bir size özel kampanyaları ve müşteri temsilcisi olan bankacılık uygulamasıdır.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi özellikle mobil teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir çok müşteri artık banka şubelerine gitme konusunda zaman bulamamakta olup bankalar tarafından sağlana mobil uygulamalar ile bu işlemlerini tamamlama noktasına gelmiştir. İş bu nedenler le Kuvety Türk hizmeti olan bu bankacılık türü  seninbankan.com.tr adresinden hizmet vermeye başlamıştır.

Yine bir çok kişi bankaların hesap işletim ücretleri havale-eft masrafları gibi maliyetler, ulaşılamayan müşteri temsilcileri, gidilemeyen banka şubeleri derken bir çok sıkıntılar oluşmaktaydı. Yaklaşık 2-3 yıldır yaygınlaşan dijital bankacılık Enpara, iGaranti, CEBTETEB, Yapı Kredi Nuvo, Dijital Deniz gibi uygulamalar ilgi görmüştür.

Kuveyt Türk Senin Bankan Uygulaması ise Katılım Bankacılığı güvencesi ile birlikte yeni nesil bankacılık olan dijital bankacılık alanına iddialı ve gerçekten gözle görülür kampanyaları ile girmektedir. Şimdi size neden Senin Bankan uygulaması seçmeniz gerektiği hakkında birkaç detay verelim.

Size açılan Cari Hesaba (Vadesiz Hesap) kesinlikle hesap işletim ücreti alınmayacağını taahhüt der, Başka Bankaları yapacağınız para gönderme işleminde para kısaca EFT ücreti de yoktur. Yine size özel Finansman Desteği ile ister Konut isterseniz Taşıt finansmanı konusunda bankaya gitmeden başvurunuzu oluşturmanız mümkün.Yine Senin Hesabın ile birçok yatırım alanını da size sunmaktadır. Katılma hesabı, Birikimli Katılma Hesabı, Platin Hesap, Altın Hesabı, Altın Katılma Hesabı gibi hesapları online açma kapama ve anlık alım satım ile yatırımlarınıza yön vermeniz mümkündür.

Yine Senin Kartın hizmeti ile dilerseniz İhtiyaç Kart ile alışverişlerinizi dilediğiniz kadar taksitlendirip ihtiyaçlarınızı peşin fiyatına karşılamanızı sağlayan yeni nesil bir hizmettir. Ayrıca Sale Plus Kart Yani Kredi kartı olarak kullanılan bu kart ile tüm alışveriş ve taksit işlemlerinizi tamamlamanız mümkün.Senin Bankan Uygulaması kullanan müşterileri bir çok yerden indirim kampanyaları sunulmaktadır.  Örneğin market ve akaryakıt alımlarında indirim gibi uzayıp giden bir alanda %5-10 lara varan anında indirimlerden yararlanmak mümkün.

Seninbankan hesap nasıl açılır derseniz resmi internet sitesini ziyaret ederek başvurunuz oluşturabilir, size en yakın Kuveyt Türk Şubesini ziyaret edebilir yada 444 3 123 / 0850 251 3 123 numaralı telefonları arayarak bili alabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir