Ana sayfa Banka Haberleri TEB’den Ek Hesap ve Hesap Açmak İstiyorum.

TEB’den Ek Hesap ve Hesap Açmak İstiyorum.

TEB Şubelerinde hesap açma işlemi yapılmaktadır. TEB şubelerinden birinde internet bankacılığınız var ise o şube üzerinden internetten de farklı hesap açabilirsiniz. İnternet üzerinden altın hesabı, yatırım hesabı gibi hesaplar açmanız mümkün. Ancak ilk hesap açma işlemi kimlik belgesi ile şubelerden şahsen yapılmaktadır.

Hemen size en yakın TEB Şubesine gidin. Sizleri güler yüzlü personeli ile karşılayan TEB Bankasının sağlayacağı bir çok imkanları bulunmaktadır.

Neler Gerekiyor?

Hesap açmak için TC. Kimlik Numaralı Kimliğiniz ile başvurmanız yeterli olacaktır. 18 yaş altındaki kişilerin hesap açabilmeleri için yasal vasileriyle başvurmaları gerekmektedir. Hesap açılımında bir ücret vermeniz gerekmemektedir. Ancak yasal olarak hesaplarına yasal hesap işletim ücreti bankalar tarafından yansıtılmaktadır.

Bankanın hesabınıza ek hesap tanıtması ve ek hesap kullanabilmeniz gelir durumunuza bağlı her hangi bir belge talebi ile olabilmektedir. Şubenize başvurunuz yapıldıktan sonra şube hesabınıza ek hesap tanıtacak, miktarı da gelirinize bağlı olarak belirleyecektir. Banka haberleri size en doğru adres olarak bankalar hakkında bilgi verirken aynı zamanda atacağınız adımların doğru olması noktasında sizi yönlendiriyor.

Ek Hesaptan Neler Ödeniyor?

Ayrıca açmış olduğunuz hesaba bağlı olarak ne kadar çok ödeme talimatı verirsek (su faturası, elektrik faturası, gsm faturası gibi) bizlere sağlanacak güncel krediler ve ek hesap gibi kriterlere fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Ek hesap tanımından sonra paranız kalmasa dahi ek hesabınızdan çekeceğiniz para ile işinizi halledebilir, adınıza kayıtlı faturaları ödeyebilirsiniz.  Bankalar sizlere bu  kolaylığı sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here