Akbank (Direkt) İnternet Bankacılığı Şifre Al

Akbank internet şubesi sayesinde bankamatiğe giderek sıra beklemeden hesaplarınızı kontrol etme fırsatı bulabilir, şubeyi ziyaret etmeden gerekli ödemelerinizi yapabilir, evinizden hiç çıkmadan yatırımlarınız işleme alabilir ve yeni işlemler yapabilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden çoğu işlemi gerçekleştirebilecek olduğunuz gibi para transferi işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

AKBANK İNTERNET ŞUBESİ İÇİN ŞİFRE ALMA

Akbank internet şubesiyle birlikte işlemlerinizi daha geniş hale getirmek ve güvenli bir şekilde işlemler yapabilmek için şifre almanız gerekmektedir. Akbank bünyesinde açacağınız mevduat hesapları için internet şube tanımı yaptırabilirsiniz.  www.akbank.com üzerinde yer almakta olan şifre al menüsüne giriş yaparak, şifre oluşturma işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. İnternet şubesi üzerindeki işlemler normal şubelere gidilerek yapılan mevduat oranlarına göre daha uygundur. İşlem süreleri buradan daha kısa olup, döviz kurları daha avantajlıdır. Akbank internet şifresi alma işlemlerinizden sonra bu fırsatlardan yararlanarak hem zamandan hemde paranızdan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bireysel şekilde olan müşteriler Akbank internet şubesi üzerinden şifre alma işlemlerini 4 adım üzerinde yapabilmektedir. İlk başta şifre al menüsüne giriş yaptıktan sonra TC kimlik numaranız veya müşteri numaranızla birlikte giriş yapıyorsunuz. Buradan sonra anne kızlık soyadını ve kartınızın üzerinde yazmakta olan numaranın son 4 hanesini ilgili boşluğa yazıyorsunuz. İkinci adıma geçtiğinizde kart şifrenizi doğru bir şekilde girmeniz gerekiyor, bunun dahilinde bankaya kayıtlı cep numaranıza tek kullanımlık şifreniz gönderilecektir. Bu şifreyle beraber Cep şifre bölümüne giriş yaparak, Akbank internet şubesi için şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz. Akbank internet şifresi alma çalışmanızı bitirdikten sonra bankanın resmi web sayfası üzerinde yer almakta olan bireysel bölümden girişlerinizi yapabilirsiniz. İlk girişinizde kullanıcı adınızı ve şifrenizi değiştirmeyi, daha sonra size özel güvenlik resmini tanımlamayı unutmayınız.

Akbank internet şifre oluşturma sayfasına direkt giriş için > Buradan

AKBANK İNTERNET ŞİFRESİNİ UNUTTUM NASIL GERİ ALABİLİRİM?

Bireysel internet şubesi kullanıcıları ayrıcalıklardan yararlanabilmek için almış oldukları şifreyi unuttukları zaman web site üzerinde şire al kısmı üzerinde yer alan talimatlar ile şifrelerini yenileyebilmeleri mümkündür. Akbank internet şifrenizi web sitesi üzerinden alamıyorum, başka yolu yok mu diye düşünüyorsanız bankaya ait çağrı merkezi numaraları olan 444 25 25 numaralı yada 0 850 222 25 25 nolu numarayı arayarak müşteri temsilcileri ile görüşerek şifrenizi tekrardan oluşturma imkanı bulabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir