Bankkart Combo Şifresi Alma

Ziraat Bankasının müşterilerine sunduğu kredi kartı markkası Bankkart Combo şifre alma işlemi sonrası kullanabildiğiniz bir bankacılık ürünü.  Bu manada size tahsis edilen kredi kartı teslim edilmesinden sonra ATM, İnternet Şube, Ziraat Mobil, Bankkart Combo Mobil Uygulaması üzerinden şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Bankkart Combo Kredi Kartı Şifresi Alma

Bankkart Combo şifresi alabilmeniz için önünüzden birden fazla yol bulunuyor. Bu yollar;

  • Ziraat Bankası ATM’leri (Bu mecradan mevcut kartınızın şifresini yenileyebiliyorsunuz. Eğer daha önceki bir kartınız ise şifre değişikliğini yine buranda yapabilirsiniz.)
  • İnternet Bankacılığı (Ziraat Bankası bünyesinde bulunan hesabınıza bağlı olarak bir internet bankacılığını kullanıyorsanız buradan giriş yaparak mevcut şifrenizi değiştirebilir, yeni bir şifre oluşturma işlemini de kendiniz dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.)
  • Ziraat Mobil (Bu uygulama Mobil uygulama ile birlikte aynı şekilde internet bankacılığında olan işlemin cep telefonlarından yapılan türüdür. Bu mecradan yine internet bankacılığında almış olduğunuz hizmetlerin tümünü alabilme imkanlarına sahip oluyorsunuz.
  • Mobil Uygulama
  • Müşteri Hizmetlerini arayarak (0850 258 00 00) Bu mecrayı aradıktan sonra yetkili kişiye bağlanarak işlem yapmak mantıklı adımı. Burada canlı olarak kimseyle şifrenizi paylaşmıyorsunuz. Yetkili sizi sisteme aktarıyor ve telefon numaraları ile kendiniz bir şifre belirlemiş oluyorsunuz. Tamamen güvenli bir oluşturma işlemi. Nitekim banka tüm duyurularında şifrenizin kimseyle paylaşılmamasını istiyor.)
  • SMS Yoluyla oluşturabiliyorsunuz.

SMS İle Bankkart Combo Kredi Kartı Şifresi Alma

SMS ile Ziraat Bankkart Combo şifresi oluşturma işlemi için KKSIFRE yazdıktan sonra kartınızın son altı hanesi, anne kızlık soyadının son iki harfi ve doğum yeriniz ile kartın arkasındaki üç haneli güvenlik kodunu yazdıktan sonra 4757 ye mesaj gönderiyorsunuz. Banka size bir şifre gönderiyor ki bu şifre geçici oluyor. Bunun için bir Ziraat Bankası ATM’sinden şifrenizi değiştirmeniz ve yenilemeniz gerekibiliyor.

Bankkart Combo Bankamatik Kartı Şifresi Alma

Ziraat Bankkart Combo kartı şifresini almak istiyorsanız yine SMS yoluyla SIFRE yazıp kartın son altı numarası, anne kızlık soyadı son iki harfi, doğum yeri ve güvenlik kodunu yazdıktan sonra yine 4757 ye mesaj gönderiyorsunuz.

Eski Kartınız Yenisi İle Değiştiğinde Şifre

Mevcut kartınız bulunurken miadı dolması ya da yenileme gibi nedenlerde yeni kartınız size gelmiş olabilir.Bu durumda yeni bir kart şifresi oluşturmanıza gerek yoktur. Nitekim eski kartınızın şifresi ile kullanıma devam edebiliyorsunuz. Yeni banka ve kredi kartınızı teslim aldığınızda da eski kartınızı parçalara ayırarak atmak ve imha etmek mantıklı bir adım olacaktır.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir