2020 Yılında kredi faiz oranları hangi seviyelere gelir?

TEB Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Kartsız Para Çekme TEB. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) son yıllarda büyük atılım yapan özel bankalar arasında. Yapılan arge çalışmalarını sürekli destekleyen banka yenilikleri de Türk müşterilerine sunuyor. GEnel olarak bankalar aynı hizmeti veriyor olsa da küçük farklılıkla söz konusu oluyor. Burada bankanın yaygın bankamatiği aracılığıyla bir çok bankacılık işlemini alabilmeniz mümkün. Bu hizmetlerinden bir tanesi de kartsız para çekme ve yatırma işlemi olarak sunuluyor. Bu anlamda TEB şubeleri nezdinden bulunan paranızı kartınız yanınızda olmadan çekebilmenizde mümkün.

TEB Kartsız Para Çekme

Bankaya ait bir hesabınız varsa bu hesaba ait size bir bankamatik kartı sunulmuş olması gerekir. Bu kart ile hesabınıza bağlı olarak tüm işlemleri yapabilirken yine hesabınız dışında ödeme, eft, havale, kredi kartı borcu gibi ödemeleri yapma söz konusu . Klasik olarak banka şubesini kullanmanıza gerek kalmadan para çekme ve yatırma işlemlerini sizlerin yapmasına olanak veren bankamatikler artık kartsız para çekme hizmeti de veriyor.

Tüm bankalar günümüzde QR kod ile müşterisine kolaylık verme çabasında. Bu kolaylıklardan bir tanesi de para çekme olarak sunuluyor. 2012 yılından bu yana bu hizmeti alabilirken bankalar çok yenilerde bu hizmet ile bankamatikten para çekme imkanı vermeye başladı. Bu kod için akıllı cep telefonu, internetiniz olması gerekir ve bunun yanında TEB Mobil uygulaması kullanıyor olmanız gerekir. TEB banka şubelerinde hesabı olan kişilerin yapabileceği kartsız para çekme hizmeti için şu adımları atmalısınız:

Para Çekme Kullanacağınız Adımlar

  • TEB Mobil uygulamasına TC no (hesap no) ve şifreniz ile girin.
  • Para çekme menüsü ile parayı çekmek istediğiniz hesabınızı yada kredi kartınızı girin.
  • Daha sonra açılan sayfada ne kadar para çekeceğiniz yazın.
  • TEB ATM’sine kartsız işlem girişi yapın.
  • Para çekme menüsü seçin.
  • Kartsız para çekme menüsünü seçin.
  • Açılan sayfadaki QR kodunu cep telefonunuzun aktif olan kamerasına okutun.
  • Daha sonra paranızı çekin.
  • İsterseniz bankamatik işlem fişini de alabilirsiniz.

TEB Bankamatik Kartsız Para Çekme Limiti

Para çekmede tüm bankalar gibi TEB limit uygulaması yapıyor. Kartsız para çekme limiti günlük olarak bin 500 lira ile sınırlı. Bu limit 500 lira ile 2 bin lira arasında değişiklik gösteriyor. Yatırım için ise günlük limitiniz 20 bin lira. 24 saat dilimi sonrası bu limitler de yenileniyor.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir