Ana sayfa Kartsız Para Çekme QNB Finansbank Kartsız Para Çekme

QNB Finansbank Kartsız Para Çekme

Kartsız Para Çekme QNB Finansbank. QNB Finansbank müşterileri hesaplarına bağlı olarak bir bankamatik kartına sahiptir. Bu kart ile bankamatiklerden işlem yapabilirler. Fakat kartınız olmadığı zamanlar işlem yapmanız mümkün değil iken gelişen teknoloji kartsız işlem menüsü ile hizmet vermeye başladı. Bu hizmetlerden bir tanesi de QNB Finansbank kartsız para çekme olarak internet bankacılığı kullanan kişilere verildi.

QNB Finansbank Kartsız Para Çekme

Kartsız para çekme işlemi yapabilmeniz için öncelikli olarak QNB Finansbank internet bankacılığını ve buna bağlı olara mobil bankacılığı kullanıyor olmanız gerekir. Bunun için ilgili uygulamayı indirdikten sonra internet bankacılığı giriş şifreniz ile mobil bankacılığa da girebiliyorsunuz. Bu giriş sizin kartsız olarak istediğiniz zaman para çekme işleminin anahtarı oluyor.

Para çekme işlemi için öncelikli olarak uygulamanıza şifreniz ile giriş yapın. Ardından para çekme menüsünü seçin. açılan sayfada çekeceğiniz tutarı girin ve çekmek istediğiniz hesabı seçin. Ardından bir QNB Finansbank bankamatiği bulun. Buradan giriş menüsü ile giriş yapın yada 8 tuşuna basarak direk QR kod ile para çekme menüsüne giden. Ekrana QN kkod geldikten sonra uygulama sayfasında görünen kod buraya okutulur. Okutma işlemi için telefonunuzun kamerasını kullanıyorsunuz. Bu okuma işlemi sonrası karekod ile kartsız para çekme işlemini yapmış oluyorsunuz.

Kartsız Para Yatırma İşlemi

Kartsız para çekme işlemi için uygulama şartı olsa da para yatırma işlemi için uygulamaya ihtiyacınız olmuyor. Yine bankamatikten kartsız para yatırma işlemi için kartsız işlem menüsü para yatırma sonrası yatırmak istediğiniz hesap numarasını seçiyorsunuz. Burada sizin hesabınız da olabilir bir başka birisinin de olabilir. Fakat burada hatırlatmak istediğimiz konu kendi hesabınıza dahi para yatırırken bankanın bir miktar masraf kesintisi uyguluyor olması. Bu duruma dikkat etmekte fayda olacaktır. Bu kesinti miktarı ise yaklaşık 25 TL.

QNB Finansbank Kartsız Para Çekme Limitleri

Tüm bankalarda olduğu gibi bu banka bünyesinde de işlemler limitler dahilinde yapılıyor. Kartsız para çekme de en az tutar 10 lira iken en fazla tutar ise bin 500 lira. Kartsız para yatırma 19 bin 9 lira, kartlı para yatırma 19 in lira, kartsız para EFT si en az 1 TL iken en fazla 19 bin 900 bin lira oluyor. EFT saat dilimi ise 09:00 ile 17:15 saatleri arasında ve mesai günlerinde olmak zorunda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here