TEB Kartsız Para Yatırma

Kartsız Para Yatırma TEB. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)  kartsız para çekme ile birlikte kartsız para yatırma imkanları veren bankalardan bir tanesi. Buradan para yatırımı için ATM kullanmanız gerekiyor. Bunun dışında en önemli seçenekte hesap numarasının olması. Bu numara üzerinden kartsız para yatırma işlemlerini yapabilirsiniz.

TEB Kartsız Para Yatırma

Sizlere daha önceki yazılarımızda TEB kartsız para çekme işlemi hakkında bilgelere değinmiştik. Burada çekme de farklılıklar gözetiliyor olsa da yatırma işlemi tüm bankalar da neredeyse aynı mantıkla hareket eder. Kişinin hesap numarasını yazarsınız ve paranızı yatırırsınız. Fakat konu para oluca dikkat edilmesi gereken ayrıntılar da bulunuyor.

Kartsız para yatırma işlemi için öncelikli olarak TEB başta olmak üzere anlaşmalı olarak ortak harket ettikleri QNB Finansbank ve Denizbank ATMsini bulmalısınız. Buralardan yapacağınız yatırımlar diğer bankalarla aynı olarak hareket etmektedir.  Kartsız giriş seçeneği ile para yatırma menüsünü seçin. Buradan hesaba para yatırmayı seçin. Açılan sayfadan parayı yatıran kişinin TC kimlik numarasını ve telefon numarasın girin. Daha sonraki sayfada parayı yatıracağınız banka şubesinin kodunu sonra da kişinin hesap numarasını girin. Hesap numarasının doğrulu önemlidir. Bir sonraki sayfada ise size doğrulama için hesap sahibi hakkında ipuçları çıkacaktır. Burada onay verin ve daha sonra açılan para bölmesine paranızı koyun. Bankamatik parayı alır, sayar, kontrol eder e size ekranda ne kadar olduğunu bildirir. Vereceğiniz onay sonrası kartsız para yatırma işlemi tamamlanmış olur.

TEB Kartsız Para Yatırma Limiti

TEB para yatırma ve çekme işlemleri limitleri sizin alabileceğiniz hizmeti belirliyor. Para çekme de bin 500 lira limit koyan banka yatırma da ise 20 bin lira limit koymuş. 24 saatlik dilimde sizin limitleriniz bunlar. Bu zaman dilimi sonrası limit yine açılıyor.

Kartsız Para Yatırma İle Ödemeler

Günümüzde teknoloji ve internetin sayesinde tüm hizmetlerde hız ve kolaylık bulunuyor. Bunlardan bir tanesi para yatırma işlemidir. Banka şubesine gerek kalmadan istediğiniz saatte para yatırma işlemini yapma haklarına sahipsiniz. Bunun için hesabınızın olması da gerekmiyor. Aynı zamanda kartsız para yatırma sayesinde dilediğiniz faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Burada TEB kredi kartı, kredi borçları ödemesi, fatura ödemeleri de sizlere tanınanlar arasında bulunuyor.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir