Ana sayfa İnternet Bankacılığı Şifresi Al Şekerbank İnternet Bankacılığı Şifre Al

Şekerbank İnternet Bankacılığı Şifre Al

Hem yurt içi hem de yurt dışı üzerinden internet erişimizin bulunduğu her konumdan Şekerbank internet şubesi sayesinde hesaplarınızı anlık şekilde kontrol etmeniz mümkündür. Fatura ödeme işlemlerinizi buradan yapabilir, dilediğiniz an fon satın alabilir, kredi veya kredi kartı başvurusunda bulunabilecek olduğunuz bir çok imkan sunan internet bankacılığı hizmetleri yer almaktadır. Fakat hesaplarınıza güvenli bir şekilde ulaşmanız adına ilk olarak Şekerbank internet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. Şekerbank internet bankacılığı şifre alma işlemleri için uygulayabilecek olduğunuz işlemleri aşağıda sizlere sıraladık. Eğer sizlerde Şekerbank internet bankacılığını kullanmak istiyorum ancak müşterisi değilim diyorsanız, hemen en yakın şubesini ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Şubede tanımlama işlemlerinin ardından sizlere verilecek olan şifre cep telefonunuza sms yolu ile gönderilmektedir. Eğer banka müşterisiyim şubeye gitmeden Şekerbank internet şubesi şifremi almak istiyorum diyorsanız, bunu web sitesi üzerinden ve çağrı merkezlerinden gerçekleştirerek, işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

  • İlk olarak Şekerbank resmi web sitesine giriş yapınız.
  • Buradan ‘Hemen Şifre Al’ butonuna basınız.
  • Müşteri numaranızı hatırlıyorsanız, oradaki seçeneği seçerek müşteri numaranız yerine bunu giriniz. Eğer bilmiyorsanız TC kimlik numaranız seçeneğini işaretleyerek buraya kimlik numaranızı giriniz.
  • Şekerbank’a ait olan kart tipini işaretledikten sonra, kartınızın üzerindeki son 10 hanesi boşluktaki kutucuğa yazınız.
  • Daha sonra aynı kartın şifresinde yer almakta 2. ve 4. rakamları giriniz.
  • Kartın arka bölümünde yer almaka olan CVV2 numarası 3 haneden oluşmaktadır. Buradaki numarayı da istenmekte olan boşluğa girdikten sonra bütün işlemleri tamamlıyorsunuz ve cep telefonunuza şifreniz mesaj ile gönderiliyor.

Şekerbank İnternet Şifresi Değiştirme

Şekerbank internet şubesi üzerinde tanımlamalar şeklinde bir kısım yer almaktadır. Bu bölüm üzerinden istediğiniz zaman Şekerbank internet bankacılığı şifre değiştirme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkündür. Yeni şifre sadece rakamlardan oluşmakta olup, 6 haneli olarak ardışık olmadan girilmelidir. Buradan işleminizi tamamladıktan sonra kartınıza ait internet bankacılığı şifreniz değişmiş olacaktır.

Şekerbank İnternet Bankacılığı Şifre Bloke Kaldırma

Girmiş olduğunuz şifrenizi 3 defa hatalı şekilde yazarsanız, şifreniz bloke olacaktır. Şekerbank internet şifresi blokesini kaldırabilmeniz için bankaya ait çağrı merkezini aramanız gerekiyor. 0850 222 7878 nolu numarayı aradıktan sonra buradan müşteri hizmetlerine bağlanarak gerekli bilgiler doğrultusunda blokeyi kaldırmanız mümkündür. Tüm işlemleriniz için müşteri hizmetlerine bağlanarak daha detaylı bilgilendirme alabilir ve işlemlerinizi daha kolay hızlı hale getirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here