TEB ATM Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödemesi

Türkiye Ekonomi Bankası son zamanların popüler bankalarından biri olup kullanıcılarına sunduğu hizmet bakımındanda çok fazla tercih edilmektedir. Bu durum ile birlikte banka müşterilerinin işlemlerini daha kolay gerçekleştirmesi için bazı uygulamalar yapmaktadır. Aynı zamanda banka şube ağının geniş olmasıyla bilindiği gibi atmlerini genişletme çabası içerisine girmiştir. Türkiye’nin her noktasında bulunan insanlara daha kolay erişmek adına atmlerde yapılan işlemleri de kolaylık sağlamak adına en üst limitlere çıkarmıştır. Bu atmlerin sağladığı en önemli kolaylıklardan biride kartsız işlem yaparak kredi kartsız borç ödeme imkanıdır. Bu sayede atmlerden sadece TEB müşterileri değil birçok bankanın kullanıcısı rahatlıkla yararlanabilmektedir.

TEB Bankamatik Kartsız İşlemler

ATM’ler aracılığıyla kredi kartı borcunuzu TL / USD olarak kolayca ödeyebiliyor aynı zamanda kredi kartınızın yanınızda olmasına kesinlikle ihtiyaç duymuyorsunuz. Eğer kredi kartı kullanıcısı değilseniz kartsız işlemler menüsüne girerek bu bölümden TEB Kredi kartına başvuru yapabiliyorsunuz. Bu işlemin ardından onaylanma durumunuz anlık olarak cep telefonunuza bildirim olarak gönderiliyor.

TEB ATM Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödemesi Nasıl Yapılır?

TEB tarafından sağlanan atm kolaylığına yazımızın girişinde değindik ve bu fırsattan tüm bankaların kullanıcılarının kolaylıkla yararlanabileceğini söyledik. Her ne kadar kartsız işlemler aracılığıyla diğer bankaların müşterileri kredi kartsız borç ödeme imkanından faydalanabiliyor olsa da bu kişiler kredi kartı ödemelerinde belirli miktarda komisyon ödemek zorunda kalıyorlar. Eğer bankanın kendi müşterileri kartsız ödeme gerçekleştirmek istiyorsa bu işleme herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmıyor. TEB atmlerinden kredi kartsız borç ödeme işlemini gerçekleştirmek için aşağıda yazan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Size en yakın TEB atmsine giderek işlem yapacağınız atmyi seçin. Her atm aynı imkanı tanıdığı için sadece para yatırılabilir bir atm olduğuna dikkat etmeniz yeterli olacaktır.
  • Ardından kartsız işlemler menüsüne giriş yapmak için atm’nin üzerinde sizleri yönlendirmek amacıyla belirtilen tuş kombinasyonunu uygulayın. Bu kombinasyon genellikle “Giriş” tuşuna basmak olacaktır.
  • Karşınıza çıkan pencereden Kredi Kartı Borcu Ödeme seçeneğini bulun ve bu seçeneği aktif hale getirin. Karşınıza çıkacak soruları doğru bir şekilde yanıtlayarak borç ödeme işlemini tamamlayın.

Hakkında Kartsiz Para

İlginizi Çekebilir!

Akbank Kartsız Para Yatırma Nasıl Yapılır

Kartsız Para Yatırma Akbank. Bankalar para yatırma hizmetini bankamatikler aracılığıyla veriyor. Burada her bankamatiğe para yatıramadığınızı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir