Vakıfbank Coronavirüs Destek Kredi Başvuruları Devam Ediyor

Normal hayata dönüş sürecinde bir başlangıç yapılmış olmasına karşın bankaların ihtiyaç sahiplerine bireysel temel ihtiyaç kredisi tahsisi devam ediyor. Uygun şartlar sağlıyor olması ile Türkiye’de en fazla başvuru alan kredilerin başını çeken coronavirüs tedbirleri kapsamındaki devlet kredilerine örnek olarak Vakıfbank İhtiyaç Kredisi alternatifleriniz arasında olmaya devam ediyor.

Vakıfbank Temel Destek Kredisi Özellikleri

Vakıfbank Bireysel Temel destek kredisinin faiz oranı 0,49 ile çok cazip olarak veriliyor. Bunun yanında altı ay ertelemeli ve ödemesiz olması başka bir iyi tarafı. Daha sonra ise 36 ay vadelerde kredinizi alma imkanınız bulunuyor. 5 bin lira ve daha düşük aylık geliri olan kişilerin başvurabildiği bu kredi türünü kullanabilmeniz için telefonunuza SMS geliyor. Bu sms’te belirtilen işlemleri internete giriş yaparak onaylamanız sonrasında ise krediniz hesabınıza virman ediliyor.

Alacağınız krediler için  6 ay ödemesiz sonrasında ise 30 ay ödeyeceğiniz taksit tutarları da şu şekilde;

  • 10 bin lira için 376 Lira
  • 7 bin 500 lira için 282 Lira
  • 5 bin lira için 188 Lira
  • 3 bin lira için 113 Lira

Krediyi Nasıl Çekerim?

Vakıfbank kredisi onaylanan ve hesabına aktarılan kişiler için Vakıfbank kişinin ikametine en yakın banka şubesinde hesap açıyor ve paranızı buraya yatırıyor. Bu aşamadan sonra bankamatik kartınız ile paranızı çekebiliyorsunuz. Bankomat kartınız yok ise endişilemenize gerek yok. Nitekim kartsız menü seçeneğinden para çekme ve bireysel temel ihtiyaç kredisi çekme menüsüne TC numaranız ve telefon numaranızı girdikten sonra telefonunuza gelen SMS onayı ile paranızı çekme imkanlarına sahip oluyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken husus krediye başvuru esnasında kullanmış olduğunuz numara ile çekim yapacağınızdır.

Nasıl Başvururum?

Vakıfbank kredisine başvuru yapabilmeniz için izlemeniz gereken yollar ile adımlar şu şekilde;

  • Başvuru sayfasına gidin.
  • Tc Numaranızı girin
  • Cep Telefonu numaranızı girin
  • Onay kodu ile kişisel veriler ve 6698 sayıı KVKK durumuna onay verin ve devam menüsünü takip edin.
  • Açılan sayfada gelir ve çalışma bilgilerinizi girdikten sonra başvurunu onaylayarak sonlandırın.
  • Vakıfbank Kredi SMS başvuru yapılabiliyor. Bunun için tek yapmanız gereken VBIM TC NO Nüfus Cüzdanı Seri no İkametgah il plaka kodu bilgilerinizi boşluk bırakarak yazın ve 6757 ye mesaj gönderin.

Kredihesabi.net kimseye kredi vermez, pazarlamaz ve aracılık etmez. Bilgi amaçlı olarak tüketiciye elini uzatır. Burada krediler için muhatabınız tamamen Vakıfbank ve diğer bankalardır.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Güvenli Kira Kredisi, Güvenli Kiracı Sigortası

Artan döviz kurları, enflasyon beraberinden gayrimenkul fiyatlarında artışı getirirken, aynı zamanda kiralanan gayrimenkullerin kira bedellerinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir